civilov ruskej narodnosti.
peter4,
nie desatrocia, ale na veky vekov.
Cyril,
ze kto???
No predsa USA so svojimi vritpichmi z NATO na cele so Slovenskom.
Ved prave preto som to napisal a pochvalil ho.
No nie vzdy pise tak, ako by myslel, ale tak, ako asefredaktor ocakava,
Neviem ci ho tato lepsia cast jeho "tvorby" nebude stat miesto.
Preco sa Putin vyhyba???
Lebo sa tam fasisticky ukrajinsky prapor skryva za velku skupinu civilov, ktoru tam drzi.
Ak ho Rusi uz znicili, tak nemoze, keby mal zivotnost este aj sto rokov, nie dva roky.
A teba akaze propaganda zosrotovala??????
Burkert,
ty odsudzujes Rusov aj za Djokovica.
Takze on to robit nemusi.
Nie kazdy hovori len to, co je na "pulze dna" u teba.
Ty robis v tom ohlade obrovsku nadpracu.
Djokovic ma svoju hlavu a robi to, co mu ta odporuca.
Asi ta chcu vyliecit zatknutim Kalinaka a Fica.
To ti asi urobi dobre.
Odporúčame