No vidis, to mas za to, ze obdivujes sucasnu vladu klamarov a zlodejov.
Tam, kde sa vsetko rozkradlo pocas Covidu (ale nielen pren), nemoze zostat dostatok financii na lieky.
Tu places na nespravnom hrobe.
Chod plakat k tvojim oblubencom.
Ty sa na teba vies co a poslu ta vies kam.


