To viem z toho, ze si pamatam kde bola Cina este v r. 1972, ked som koncil vysoku skolu a viem, ze dnes je popredna, ak nie prva,svetova velmoc
V spominanom roku vladol este Mao Ce Tung, resp. koncil svoju vladu, Cina bola velmi chudobny stat.
Dnes vyrabaju takmer vsetko a pre takmer cely svet, su technicky vyspeli, lietaju aj do kozmu, maju vyspelu a technicky vybavenu armadu, atd., atd......
Odpovedz si sam, kde sme my, Slovensko za tie roky.
Na chvoste Europy, ak nie sveta.


