Asi pani "kongresmani" chcu vymenit 90- percent slovenskeho naroda.
Nie je nahodou ich snaha vmiesavanim sa do vnutornych zalezitosti Slovenska????
URCITE JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Asi pani "kongresmani" chcu vymenit 90- percent slovenskeho naroda.
Nie je nahodou ich snaha vmiesavanim sa do vnutornych zalezitosti Slovenska????
URCITE JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Burkert,
teba uz davno zdeformovala ina propaganda - ta americka.
Nevies pocitat??
Je ich tam 11, nie 7.
Takze na desatoro az privela.
Inak je to od blogera dedica VELMI VYSTIZNE.
Vidno, ze sa veci rozumie.
Mohol by tak vystizne dat aj nieco o nasej vlade, parlamente a prezidentke.
O sabotazach obycajne vedia najviac ti, ktori ju spachali.
Hneva sa???
Hlada vinnika???
Za SVOJU nevedomost chce trestat inych???
Vidno aka je povrchna.
Nic si neoveruje.
Raz jej da niekto podpisat rozsudok smrti a ona si ho podpise.
Keby len U.K.- Raj-/ina/, ale aj U. S. krajina - tou uz vlaste davno je, iba este o tom nevie.
Keby taki ch..i ako ty nevylucili Rusko z MS, tak by mohol posilnit rusky hokejovy tim.
A ver, ze by s radostou posilnil.
Neviem o tom, ze by pocas resp. po vojne v Iraku, po naletoch na Belehrad, po masakrach v Lybii (kde potupne
zabili dokonca aj navyssieho predstavitela statu), ... niekto ostrakizoval (ak vies vobec co to je, ty "inteligent") sportovcov, umelcov, uz davno nezijucich spisovatelov, hudobnych skladatelov a pod.
Ukrajinkam a Ukrajincom silne narastol hrebienok.
Nielen tato tenistka a Zelensky su toho dokazo.
Vidno to aj na beznych utecencoch z Ukrajiny u nas.
Burkert, zase???
Tvoj odstavec:
"Čo komunisti neradi počúvali bolo to, že úlohou Brežneva, po Chruščovovom odstavení, bolo dodávať zbrane Ho Či Minhovi a to v neobmedzenom množstve. Len tak sa mohla vo Vietname rozbehnúť zločinná komunistická agresia na plné obrátky. Severnému Vietnamu Rusko (vtedy ZSSR) dodávalo jednak zbrane a jednak peniaze, aby tento mohol viesť agresiu voči Južnému Vietnamu – americkému spojencovi"
le falosny rep. neaktualny.
Dosad si liberali, namiesto komunisti.; Bidena a Laydenovu namiesto Brezneva; Ukrajinu za Vietnam; Zelenskeho za Ho Ci Minha; komunisticku agresiu za NATO agresiu, a budes vysoko aktualny.
Ale. ale, ved ich tam drzia ukrofasisti ako zive stity.
Kto dostane???
Hlavne cigani.
Pojde lizat???
Ved ten to robi a navyse aj sefke EU, ci dalsim.
Čo robí Eduard Heger?
Nic, iba lize z...y predstavitelom USA, zapadnej Europy a Ukrajiny.
To mu zabera vsetok cas.
Dobreee, ferro. ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Mas pravdu.
Navyse, pri 18-tich stupnoch v byte ci dome by bola vysoka chorbnost, najma deti a starcov.
Aj Covidu by sa lepsie darilo.
Slnieckari su akoby hore bez (rozumej v hlave).
Aaaa, Prockova podrztaska sa nam po dlhych 2 mesiacoch ozvala.
Nuz, "vitaj" Mariska.
To zase bude srandy.
Kollar sice nie je moj "typ", ani politicky, ani ludsky, ALE v tomto pripade ma pravdu.
Odporúčame