A co ked je?
Uz ani duch svaty aj s bielou kobylou im nepomozu.
Aby nakoniec do tej Britanie nemusel emigovat, lebo na Slovensku sa neschova.
A so styrmi detmi, ci kolko ich ma, tam nebude mat lahky zivot ani s tym, co tu nakradol.
Nuz, co sa da robit, ked kapitan je taky aky nje.
Na lodiach byvali v historii casto vzbury a kapitan z nich nezriedka nevysiel zivy.
Toho nimanda a ani jeho sefa Psychopatovica uz nemoze osvietit nic.
Kde je absolutna tma, tam ani "duch svaty" nepomoze.
Psychopatovic a jeho suita su naozaj obrovski BABRACI, navyse aj (mo)mentalne zaostali.
Hlavne, ze pochybne testy, na ktorych sa nabalil Psychopatovic a jeho vritpichovia, zaberaju.
Neuveritelne predstavy ministra zdravotnictva.
No, ved nekorektne prieskumy sa daju kupit, tak ako pred prezidentskymi volbami.
"Sponzori", domaci i zahranicni, radi zaplatia.
Dalsi clen Psychopatovicovej Hitlerjugend????
Pamataj na to, ako skoncili po vojne.
O platenej kampani????
A kym platenej, preboha?
Dalsi Psychopatovicov bluznivy sen, podobny tomu, ked chcel byt svetovym lidrom v boji proti Covidu???????????????
Nemyslim.
Ti co virus nemali, nemozu mat ani komplikacie po nom.
A ze umieraju ludia rozneho veku na ine choroby ako je virus, tak je to tym, ze sa vsetko vrhlo len na boj proti Covidu a na ostatne choroby sa trestuhodne zabuda.
Navyse, vsetky umrtia sa pripisuju Covidu, aby sa vyhovelo "titanovi" boja proti Covidu - Psychopatovicovi
Ak dnes sledujes vyciny tejto vlady, tak nas vratili za 10 mesiacov o 20 - 30 rokov spat, takze "dobiehame" zapad velkou zapornou rychlostou resp. pomylli sme si smer dobiehania.
Nemyslis?
Aha, ty si z tych co, nemaju cim.
Ja som nepisal o zmiznuti virusu.
Ten uz nezmizne nikdy, iba bude mutovat.
Ja som pisal o jeho vzniku a nemal som na mysli tu pani, ktoru spominas.
O tej som nikdy nepocul.
Ja som pisal o mysliacich ludoch, medzi ktorych sa neskromne ratam aj ja - teda aj o svojom nazore.
Dolezitejsia je vsak ta druha cast mojho prispevku, kde uvadzam dovody pre vznik toho virusu.
A prax potvrdzuje, ze zomieraju prave ti, ktori "zatazuju" socialny system, teda stari, chori a zijuci v slumoch.
Ked sa ich staty zbavia, budu moct ich predstavitelia viac kradnut.
Ludia, ktori maju mysliaci mozog, od pociatku objavenia sa virusu hovorili, ze Covid bol umelo vytvoreny virus, ktory mozno nahodne (z neopatrnosti), alebo umyselne, bol vypusteny medzi ludi.
A stale viac a viac sa to potvrdzuje, i ked sa to niekto snazi ututlat.
Cielom bolo zbavit jednotlive staty starych ludi, chorych ludi a ludi zijucich v neludskych pomienkach.
A stale viac a vic sa to dari.
V kazdom pripade to bol "uspesny" test vysoko ucinnej biologickej zbrane.
Typicky pubertiacik, i ked mozno uz v rokoch, co je este smutnejsie.
Este dodatok:
neviem presne, ale Visolajsky bol za profesionalne zdruzenie a nepchal sa Psychopatovicovi do zadku.
Skor bol proti nemu..
Tak, tak, Mikas len trcal zo zadku Psychopatovica.
Ak treba niekoho dat do basy, tak Psychopatovica.
Odporúčame