Preco?
Lebo Psychopatovic.
Diagnozu mu este nestanovili, lebo sa boji ist pred konzilium psychiatrov.
A naopak, psychiatri sa boja v jeho pripade vytvorit konzilium, lebo sa ho boja nasledkov z jeho strany.
Tato uzavreta slucka sa vola Psychopatovicov efekt.
A nie je to jeho plagiat, ale smutna realita.
Ako moze nejaky NEDOUK pisat do novin.
V kratkej sprave je obrovska hrubka:
"Obaja sú momentálne stíhanÝ väzobne po akciách...".
Aspon 3 triedy zakladnej skoly by mal pisatel mat.
Ze Remisova odmieta robit fackovacieho panaka Matovicovi??
Ale ved ona ho robi uz dlhe roky - od vstupu do OLAjNO na zaklade situacie okolo kompy.
A robi to aj po odchode z OLAjNO k "cistemu" Kiskovi a "bojuje" Za ludi (rozumej Za Kisku kvoli jeho podvodom aj pomocou bacharky na cele Ministerstva spravodlivosti).
Ale v tieni resp. v zakulisi robi toho pajaca Matovicovi stale.
A bude ho robit aj nadalej, lebo inak - ak by padla vlada, sa neuzivi.
Nakoniec, ona je dokonca vystudovanym pajacom (babkoherecka ci cosi take).
Ludia vsak nie su pajaci a uz dlho si nenechaju zo seba robit pajacov tymi najvacsimi pajacmi.
Zeby si mala na mysli navrat k planete opic?????
No, na svete su vselijaki blazni.
Nemusime chodit daleko.
Aj u nas sa najdu, minimalne jeden.
"Vsetci chcu nase dobro.
Nedajme si ho vziat".
(Stanislaw Jerzy Lec)
On je asi tak "bezuhonny", ako si ty "normalny".
Skoda reci o nom.
Je to zavistlivy, sebastredny, infantilny, hlupy a vsetkeho schopny trpak.
Mozno ma nejaky osobny problem, ktory sa odraza na jeho psychike.
Ved uz len ten velky pocet jeho nickov o tom svedci.
V minulom rezime mu v STB musela asi poriadne kvitnut "psenka" (ako hovoria Cesi).
Lipsica ako cloveka mam na salame.
Moze mi nan akurat tak skocit a pohupat sa.
Ak mas zaujem, mozes aj ty.
Ale sudne trestany specialny prokurator - to by uz naozaj bola svetova rarita.
Podobne ako Psychopatovicove celonarodne plosne testovania alias skriningy.
Popletenec, vzdy spriazneny s aktualnym rezimom, si akurat tak ty.
Dokonca aj odpis z registra trestov, kde su uvedene aj "vymazane" tresty.
Vo vypise z registra trestov nie su totiz uvedene.
Vyborny opis problemu.
A Lipsic je poriadny PROBLEM, to vidi kazdy okrem dementov a sucasnej vlady a jej nohsledov.
Ale co s jeho riesenim?
Vy ako sudca by ste sa mohli s touto analyzou (a existuje este ovela viac preslapov ohladom Lipsica) obratit na nase pravne organy ci na zahranicne.
Ked sa aj spravaju tak ako sa spravaju, aspon nech su v zaznamoch zaevidovane staznosti relevantnych ludi ako ste vy.
Krajniak,
co keby si radsej pracu ludom vybavoval a nie Lipsicovi falosne previerky.
Tak, tak.
Neviem, neviem, ci ten, ktorym ho nahradili, tiez tolko vydrzi.
Presne tak.
Napoleon kedysi povedal:
"Stado baranov pod vedenim leva je silnejsie ako stado levov pod vedenim barana".
Napoleon kedysi povedal:
"Stado baranov pod vedenim leva je silnejsie ako stado levov pod vedenim barana".
Hadam si chcel povedat modroknizkovy "polny marsal".
Aki ministri, taky most.
To tak potom vyzera, ked sa tito trapulini resp Psychopatovicove babky staraju viac o trestanie opozicie ako o realne ulohy.
Dufajme, ze tak ako sa rozpadol ten most, tak sa co najskor rozpadne aj tato "vlada".
No vlaste uz teraz mozno postavit rovnitko medzi tym mostom a touto "vladou".
Odporúčame