Patologicke vysplechy psychopata na cele vlady nas privedu nie k stastnym zajtrajskom, ale k smutnym koncom.
Dlhe roky, mozno desatrocia, budu potrebne na to, aby sa stat vyliecil z nasledkov rozhodnuti psychopata a jeho nohsledov.
Patologicke vysplechy psychopata na cele vlady nas privedu nie k stastnym zajtrajskom, ale k smutnym koncom.
Dlhe roky, mozno desatrocia, budu potrebne na to, aby sa stat vyliecil z nasledkov rozhodnuti psychopata a jeho nohsledov.
Korcok uz iste rozmysla kolko statisicov EUR posle Navalnemu a tej 69-ke osob.
Trefne vyjadrenie situacie, pan autor.
Pozrel som si tu ZUMPU zo zaznamu a uplne s vami suhlasim.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++
+++++++++++++++++++++
Cudzinec, opat dobry blog.
Len tak dalej.
No, zial, ale ak cakas, ze sa v tom psychopatovi v hrosej kozi pohne svedomie, tak cakas marne.
Neupieram ti to, co si asi zazil.
Mozno som od teba starsi (mam 72) a tie6 som vselico zazil.
Nechapem vsak, co maju tieto tvoje citove vylevy voci rezimu spred 30 a viac rokov s terajsim systemom, terajsou sprofanovanou vladou a uz duplom s falosnou novinarkou Todovou.
Az na ten rozporuplny bod 8 a ciastocne aj niektore dalsie celkom dobry rozbor.
Nepripustas, ze proti Ficovi naozaj nic nemaju?
Keby mali, tak uz davno by ho zabasli s Matovicovym zadostucinenim.
A keby Kovacik aj mal o com proti Ficovi hovorit, a aj naozaj by chcel, uz davno by sa stal kajucnikom a nehnil by zbytocne v base.
Mnoho takych, ako premier, nedopadlo v zivote dobre.
Bud skoncili v blazninci, alebo spachali samovrazdu, alebo im lud dal na poriadne frak.
Tie prve dve moznosti si vo svojej chorej mysli asi ani neuvedomuje, no tretej sa boji ako cert kriza.
Preco hovoris o Cesku a nie o "premnozenych" vychodniaroch okupujucich Bratislavu????
Ako vies, ze videa resp. fotky su z toho isteho dna????????
Takych starych ako Cibulkova s manzelom a mnohych dalsich "starych" vraj "prominentov"??????
Jeden by neveril, pan Krajci, aky ste klamar a neschopak.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vyborne uvahy.
Aj ja som zvedavy ako dopadne "vysetrovanie".
Farba rusok???
Ha ha ha ha ha.
Rusko sa da vymenit, ci nie?
No lebo dane tykajuce sa jeho 'tatosa' plati tam, kde znacku ziskal.
No a vychodniari, ktorych je v Bratislave velmi vela, takym sposobom bratislavcanov masivne okradaju!!!!
Ale prenosne znacky???
To je ako v nejakom kriminalnom filme - kriminalnik spacha trestny cin a da si falosnu znacku, aby stazil pracu tym, co ho hladaju.
Prenosne SPZ-ky zaviedli kriminalnici, aby cich tazsie dolapili.
Zeby ti, zo navrhuju prenosne SPZ, boli kriminalnici, alebo chcu kriminalnikov podporovat a kryt????
No, mozne to je, hlavne pri tejto vlade.
Nikde.
Rifle som nenosil.
Na strednej to bolo zakazane a na vysokej som sice mohol nosit, ale nenosil.
Nikdy som nepodliehal davovej psychoze - nenosil som ani mokasiny s velmi hrubou podrazkou a farebne saka (moda zaciatku 60-tych rokov) ani talianske sustiaky (moda o nieco neskor) a pod.
Davovej psychoze nepodlieham ani teraz.
Vzdy som triezvo uvazoval
Ale aj keby som si tie rifle aj kupoval, nikdy by som sa neznizil neznizil vexlovat 'money' pred Tuzexom, ako to robil terajsi predseda parlamentu.
Drobne nakupy v zahranici, ked tam niekto oficialne bol (sluzobne ci sukromne), a chcel si nieco doviezt, boli len bezne klamania nezmyselnych colnych predpisov.
To nie je vekslovanie.
Robi sa to aj teraz, lebo nezmyselne colne predpisy su aj teraz.
Vekslovanie v tvojom zmysle by bolo, keby niekto vozil tovar vo velkom, a potom to predaval.
Za tym vsak tiez mozno vidiet "cestneho" vraj-politika Kollara.
Mgr. Boris nahodu "sedi".
Je to naozaj magor.
Matovic taky titul nepouziva, lebo aj tak vsetci vedia cim je, teda ani ho nemusi pouzivat.
No a ten treti, ten ma dost starosti v rezorte, na cele ktoreho vobec nemal byt.
Navyse ma vraj starosti i s homo-partnerom.
Odporúčame