No, hlavny vekslak, cuduj sa svete, je dnes predsedom parlamentu.
O mafii vtedy a dnes ani nehovoriac.
Vtedy bol malickym mafianikom, potom postupne velkym mafianom, a dnes je predsedom parlamentu.
Dobra kariera "politika", ze????
Vtedy, ked nejaky stranik (hoci radovy) "sklamal doveru" strany, uz si dalej v zivote ani nepinkol.
Dnes?
Prejde do druhej strany a robi novu karieru.
To asi plati(lo) aj pre teba, ze???


