Asi mnohi z vas videli cesku filmovu komediu "Kulovy blesk - aneb nejvetsi akce v dejinach stehovani".
Nieco podobne je Matovicove celoplosne testovanie.
Na zasmiatie dobre, ale NEREALIZOVATELNE.
Asi mnohi z vas videli cesku filmovu komediu "Kulovy blesk - aneb nejvetsi akce v dejinach stehovani".
Nieco podobne je Matovicove celoplosne testovanie.
Na zasmiatie dobre, ale NEREALIZOVATELNE.
Malinova,
zasnem nad tvojimi "genialnymi logickymi" argumentami a vysvetleniami.
Malinova, ideees!!!!
Uz v minulom rezime boli vychodnare vsade.
Potvrdzuje to aj vtip:
Vychodnar vola na UV KSC do Prahy - to tam UV????
Odpoved - ta ne!
Nuz ale kedze dnes su vsetci praceschopni vychodnare v Bratislave, tak preto treba otestovat najprv stare babky na vychodze.
A na co to potrebujes, "kluku zvidava"????????????????????????
Lebo konecne "vynalezca" pochopil, ze masivne testovanie urobi viac skody na ich zdravi ako osohu.
Benova,
dobre "plagirujes" - t.j. robis plagiaty, i ked sem-tam citujes zdroje.
Nebola si to ty, co si pisala ("plagirovala") Matovicovu diplomovku?????
Vtedy si vsak vela necitovala literarne pramene.
Ja som sa opieral o skutocnost, ktoru uvadzal ferro, ze tusim do maja resp. az takmer do umrtia ho "odkladali".
A vtedy uz covid bol - minimalne od februara (uz vtedy fungovali opatrenia vedene predoslym premierom).
Vyborny, a zial uplne pravdivy, text v obrazku.
Gratulujem, ze ste dvoma vetami vystihli realitu, ktora nas "obstastnuje" uz dlhe mesiace.
Ty sa pytas (ohladne umrtia chlapceka) preco?
A preco sa pytas ferra?
Spytaj sa kompetentnych - napr. ministra zdravotnictva, uradu pre dohlad nad zdravotnickou starostlivostou a pod. - preco sa nedodrziavaju terminy operacii !!!!!!!
Vsetky kapacity vrhaju na riesenie covidu a na ostatne diagnozy seju.
Mackova, nemudruj tu.
Mas pravnicke vzdelanie???
Ak nie, tak si mudruj tam, kde zijes.
Pravidla slovenskeho jazyka sa (nechcem to povedat hrubo po slovensky) nedodrziavaju vo vsetkych oblastiach verejneho zivota - robia to aj politici aj novinari, co je obzvlast nebezpecne pre deti a mladez.
Taketo ich vyjadrenia mozu chapat ako smerodajne a budu ich napodobnovat a sirit, v domneni, ze su spravne.
Keby v minulom rezime novinar pisal nespisovne, dlho by sa v novinach neudrzal.
Obzvlast ma irituje slovne spojenie 'budeme sa sustredit'.
Gramaticki nevzdelanci sa vyskytuju vsade, teda aj v sudnictve.
Nemozno sa preto cudovat.
Preco by to Rusko robilo, ked cely svet vie, ze Cichanovska je v Bratislave na "mierovom" Globsec-u.
No, ten "utok novicokom" na neho bol dobry len ako jeho prezentacia ako neuznaneho "lidra buducnosti".
Citi sa povolany byt na cele Ruska.
Nie nahodna podoba s Cichanosku, ktora ma tie iste ambicie v Bielorusku.
Su tieto dva pripady iba nahody, alebo len dobre riadene "nahody"?
Ringel,
prvy krat v dejinach s tebou mozem ako-tak suhlasit.
Bud rad, ze Trump je infikovany len Covidom-19 a nie virusom spustania vojen.
Za jeho prezidentovania chvalabohu USA nevyvolali ziadnu vojnu.
Pokracovali sice vo vojne v Syrii, a mozno ze aj inde, no tu nespusti Trump.
Azda len vrazda iranskeho generala je ciernou skvrnou Trumpa..
To uz taky Biden, ak vyhra, bude "ine kafe".
Ekonomika pada, tak potom treba vyvolat nejaku tu vojnu a vyrabat a dodavat zbrane, ze?
Ak sa da, tak na obe bojujuce strany.
Verim, ze na VUML-i ta vela o Stalinovi a Chruscovovi naucili.
Daj dake perlicky.
Este by som dodal:
Napr. rodic moze dat nejake sankcie (zaracha, odobratie mobilu, obmedzenie pristupu na pocitac a pod.) IBA svoju dietatu.
Ak by to urobil dietatu nejakeho suseda, pachal by trestny cin obmedzovanie osobnej slobody.
No a to iste je, ked EU chce dat (ci vlastne uz dala) sankcie Bielorusku.
Obmedzuje jeho suverenitu
No, saso, v severskych statoch, kde su dane 70 - 90 percent sa lahsie buduje zdravotnictvo ako u nas.
Natan, to si ferra asi mylis so Stalinom.
Stalin, trpiaci stihomamom, spaval na posteli bez noh, aby nemusel robit to, co pripisujes ferrovi.
Tak sa bal svojich nepriatelov.
Aj tak ho potom, ked im prestal vyhovovat, otravili.
Ferro, na rozdiel od teba, ma jasne nazory, a ked ich uz ma, dokaze ich polozit na papier.
Jedine co mu mozno vycitat, su pravopisne chyby, no aj v tych sa uz, co do ich poctu, velmi zlepsil.
Keby si dokazal to, co nedokazes - suvisle napisat blogy takeho rozsahu ako ferro, co maju hlavu a patu a reflektuju zalostnu realitu sucasneho Slovenska, tak by si si mohol gratulovat.
Ty vsak dokazes napisat len take male nenavistne ci posmesne steky, ako pes za plotom, aj tie su myslienkovo chabe.
Urob nieco pozitivne - napis aj ty nieco konkretne vacsieho rozsahu, nech sa vsetci zasmejeme na tvojej nemohucnosti.
Odporúčame