Preco by to Rusko robilo, ked cely svet vie, ze Cichanovska je v Bratislave na "mierovom" Globsec-u.
Preco by to Rusko robilo, ked cely svet vie, ze Cichanovska je v Bratislave na "mierovom" Globsec-u.
No, ten "utok novicokom" na neho bol dobry len ako jeho prezentacia ako neuznaneho "lidra buducnosti".
Citi sa povolany byt na cele Ruska.
Nie nahodna podoba s Cichanosku, ktora ma tie iste ambicie v Bielorusku.
Su tieto dva pripady iba nahody, alebo len dobre riadene "nahody"?
Ringel,
prvy krat v dejinach s tebou mozem ako-tak suhlasit.
Bud rad, ze Trump je infikovany len Covidom-19 a nie virusom spustania vojen.
Za jeho prezidentovania chvalabohu USA nevyvolali ziadnu vojnu.
Pokracovali sice vo vojne v Syrii, a mozno ze aj inde, no tu nespusti Trump.
Azda len vrazda iranskeho generala je ciernou skvrnou Trumpa..
To uz taky Biden, ak vyhra, bude "ine kafe".
Ekonomika pada, tak potom treba vyvolat nejaku tu vojnu a vyrabat a dodavat zbrane, ze?
Ak sa da, tak na obe bojujuce strany.
Verim, ze na VUML-i ta vela o Stalinovi a Chruscovovi naucili.
Daj dake perlicky.
Este by som dodal:
Napr. rodic moze dat nejake sankcie (zaracha, odobratie mobilu, obmedzenie pristupu na pocitac a pod.) IBA svoju dietatu.
Ak by to urobil dietatu nejakeho suseda, pachal by trestny cin obmedzovanie osobnej slobody.
No a to iste je, ked EU chce dat (ci vlastne uz dala) sankcie Bielorusku.
Obmedzuje jeho suverenitu
No, saso, v severskych statoch, kde su dane 70 - 90 percent sa lahsie buduje zdravotnictvo ako u nas.
Natan, to si ferra asi mylis so Stalinom.
Stalin, trpiaci stihomamom, spaval na posteli bez noh, aby nemusel robit to, co pripisujes ferrovi.
Tak sa bal svojich nepriatelov.
Aj tak ho potom, ked im prestal vyhovovat, otravili.
Ferro, na rozdiel od teba, ma jasne nazory, a ked ich uz ma, dokaze ich polozit na papier.
Jedine co mu mozno vycitat, su pravopisne chyby, no aj v tych sa uz, co do ich poctu, velmi zlepsil.
Keby si dokazal to, co nedokazes - suvisle napisat blogy takeho rozsahu ako ferro, co maju hlavu a patu a reflektuju zalostnu realitu sucasneho Slovenska, tak by si si mohol gratulovat.
Ty vsak dokazes napisat len take male nenavistne ci posmesne steky, ako pes za plotom, aj tie su myslienkovo chabe.
Urob nieco pozitivne - napis aj ty nieco konkretne vacsieho rozsahu, nech sa vsetci zasmejeme na tvojej nemohucnosti.
Nadbytok casu???
Jaaaj - Kysuce, bieda, nezamestnanost, karantena, alebo len obycajna lenivost a potreba si za to vsetko prikorie do niekoho udriet????
Ked nie fyzicky, tak aspon slovne???
Mas pravdu, ze NIEKTO futruje zbranami obe strany.
No Ruska federacia to asi nebude.
Skor su to USA a ich najvacsi patolizaci v NATO - Francuzsko a Nemecko.
Ja som sa vsak vyssie pytal, akym pravom !!!!
Nakazeny je, ale nie chory, ci dokonca mrtvy !!!
Nie Fico ho vychoval, vychovali ho vo Washingtone na svoj obraz pocas jeho velvyslancovania. Podobne, ako to urobili s jeho predchodcom Lajcakom pocas polrocneho pobytu v USA vo funkcii predsedu 72. zasadnutia Valného zhromaždenia OSN.
Mimochodom obaja ministri skoncili diplomaciu v Moskve.
Ked zacitili, ze nie Moskva, ale Washington im da viac, tak prebehli.
Dali sa "prevychovat".
Matovic chce riesit Erdogana a Lukasenka, dokonca si urcuje poradie v akom ich bude riesit?????
Ved on nevie riesit ani sam seba.
Dufajme, ze ho coskoro vyriesia v karantene, nie covidovej, ale v pezinskej liecebni.
To nie, ale Bielorusko ziadne sankcie na EU nehadze.
A ak mozno aj nejake drobne ano, tak iba ako reakciu na sankcie zo strany EU.
Tie vsak EU neznicia, to mi ver, ale sankcie EU voci Bielorusku znacne Bielorusko poskodia.
Nie je dokazane ako vznikol.
Ja si myslim, ze bol umelo vytvoreny a pisem aj preco.
Nepopieram, ze je smrtelny, ved preto vznikol.
Pozri si fotografie, ktore boli publikovane pred par mesiace z Latinskej Ameriky - obrovske namestia plne truhiel.
To potvrdzuje, ze virus existuje a kto na nu zomieral.
Tam mrela bedac.
Ale zomrel uz niekto z elit? Nezomrel ani Soros (hoci je vekom na prahu smrti), ani britsky premier, ktory virus prekonal, ani mnohi dalsi "elitaci".
Nevyvracias moj nazor, skor ho nechtiac potvrdzujes.
Viem, si typicky zadierac (a velmi produktivny co do poctu prispevkov) do kazdeho, kto ma iny nazor ako ty.
Chytas sa v tomto smere kazdej slamky.
Mne vsak daj pokoj.
Ja lenze akym pravom?
Je azda EU nadriadenym organom Bieloruska???
Je azda EU nadriadenym organom Turecka???
Ved s Tureckom si nevedia dat rady ani v NATO, kam Turecko patri, a tak si tam robi co chce, najma s dalsim clenom NATO - Greckom.
Malinova,
v jednej vete si odporujes a tym potvrdzujes tvoju zvratenu logiku.
Ty si vraj ucitelka?
Ze existuje Covid, to nie je blud - dokazuju to testy.
Ale, ze by potom (ak by to bol bluf) mal byt tento virus neskodny, ako tvrdis...?
Covid existuje.
BOL umelo vytvoreny.
To ALE neznamrna, ze je neskodny (ako tvrdis).
Naopak, virus je SKODNY, a to zamerne, aby pochoval starych, chorych a bedac, ktori najviac zatazuju socialny system a nic neprinasaju ELITE a prekazaju jej v rozmachu.
Neviem kto mal komu povedat sorry.
Vysvetli.
Ak myslis Rusov, tak Poliaci nikdy neboli a ani nie su svati.
To hovorim napriek tomu, ze v Polsku mam kopu priatelov a pracovnych kolegov.
Odporúčame