A co tym prave ty chces povedat????????
Statistiku vydavaju prislusne organy, nie sukromne osoby.
Opisat statistiku o nejakej akcii dokaze kazdy blbec.
A co tym prave ty chces povedat????????
Statistiku vydavaju prislusne organy, nie sukromne osoby.
Opisat statistiku o nejakej akcii dokaze kazdy blbec.
ferro,
pisal som uz vcera, ze NIE, nic neodvola a nevzoprie sa psychopatovi.
Zial, NEMA NA TO.
ferro,
pisal som uz vcera, ze NIE, nic neodvola a nevzoprie sa psychopatovi.
Zial, NEMA NA TO.
Vidno, ze si este pubertiacik a nezazil si za minuleho rezimu dobrovolno-povinnu ucast na manifestaciach na 1. maja a na roznych volbach, kde bolo 99 cele a cosi percenta obcanov "dobrovolne".
Matovicovsko-Nagyovska plosne testovanie ja cosi podobne - naoko dobrovolne, no vlastne povinne.
Ak nechces stratit robotu, tak sa podriadis a so zatatymi zubami tam pojdes aby si "nevytrcal z radu."
Potom sa psychopat bude chvalit Merkelovej, aky je uspesny - az 99 cdele a cosi percenta sa plosneho tewstovania zucastnilo.
Urobil som to velmi dobre.
No aky to prinieslo "zvrat" na krivke nakazenych, s tym sa uz chvalit nebude.
ferro, podla mojho nazoru to Caputova neurobi.
Ona sice poucuje kade tade: Cinu, Lukasenka, Rusko, ...
Na druhej strane nepovie NIC napr. k situacii v Armensku resp. v Karabachu.
Robi sa NEUTRALNA
Doma neurobi taktiez NIC.
Zase sa bude robit NEUTRALNA.
Marne volas po jej charaktere resp. po jej jednoznacnom vyjadreni
Kde nic nie je, ani cert neberie.
Tak hovori slovenske prislovie.
Testovanie sa, zial, nestopne.
Caputova sklapne a tym utvrdi psychopata v tom, ze ma pravdu.
Aj Hitler zacinal podobne.
Nuz, Seliga urobi vsetko pre svoje zviditelnenie.
A dokaze vsetko zneuzit - napr. ako sa cez "Slusne" Slovensko ako Kiskov vritpich dostal do politiky a na vysoke miesto v parlamente.
Verte, ze este nepovedal posledne sloco.
Este o nom buseme pocut veci ...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++
devana,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Preco?
Aby sa vyhla trestnym oznameniam pozostalych, keby sa tam zdravy dochodca nakazil a zomrel.
Navyse,vlade Narcisa a narcisa ("velky" - aspon podla priezviska - ale postavou maly Nagy) zostane dalsia moznost buzeracie dochodcov.
Ked nebudu moct bez vysledku testu 10 dni vychadzat.
To sa dotkne najma pracujucich dochodcov, ktori pracuju, lebo z dochodkov nevyziju.
Benova,
ja len taky malicky detail.
Noro Dolinsky posobi na TA3 v relacii Vpolitike a nie na JOJ-ke v relacii Na hrane.
O ostatnych tvojich hlupostiach je skoda sa zmienovat.
Ty si uz totiz raz nasmerovana jednym smerom, mas klapky na ociach ako kon (resp. kobyla - mozno nie biela).
Hoci mas VS, nevies co cinis.
Ej, Benova, Benova,
co vsetko dokaze niekto urobit pre prachy od komedianta Procka.
Tak, tak.
Dnes uz aj naposlednejsi dedinsky futbalista v najnizsej sutazi natahuje ruku za peniazmi, aj ked nic v zivote este nedokazal.
Aj teraz, pocas kovidu, ked sa nehra vobec.
Niekedy sa hral futbal pre futbal a hlavne pre divaka.
Aj u nas.
Pamatam si na ovesane elektricky na zapas smerom na bratislavske Tehelne pole a aj z neho po zapase.
Po vitaznom zapase boli divaci nadseni.
Milovali futbal a aj hracov.
Dnes???
Skoda reci ....
Benova,
ten nadpis je naprosto vystizny a, zial, aj uplne PRAVDIVY.
Dnes by ta mali zaujimat ine veci.
Hlavne to, kam nas to vedie sucasna vlada a kolko zanecha po sebe dlhov, ktore budu splacat nielen nase deti, ale aj vnuci, pravnuci ...
Tato vlada samozrejme nikomu neposkytuje internacionalu pomoc, ale pomoc "nasim ludom" - vid trnavsku firmu (spriaznenu s Matovicom a SAS-kou), ktora dodala testy i ked nemala pravo sa zucastnit sutaze, ba dokonca bola jedina v sutazi.
Si trapny, ani nevies spravne napisat dve slova.
Matovic tvrdil (vo svojej infantilnej prostote a hlavne v detinskom fantazirovani), ze Blaha MYDLIL barana.
Kedze v slovencine je rozdiel medzi slovami lestit a mydlit, tak sa mylis.
Nevies ani citovat svojho fuhrera.
Ak bude nahodou citat tvoj prispevok, budes mat problemy.
Takze bacha na to co pises.
Uz som sa zlakol, ze Benova ma titul PhD - teda, ze absolvovala treti stupen studia.
A to si len ty mylis titul PhDr. (ziskava sa po absolvovani druheho stupna) s PhD. titulom.
Davaj so pozor co pises, lebo by si mnohych mohol ohrazit tym, ze by ich na zaklade tvojej informacie trafil slak.
Odporúčame