A kedy vznikla NAKA?
Za Dzurindovej vlady - https://www.ja-sr.sk/files/Narodna_kriminaln…
A kedy vznikla NAKA?
Za Dzurindovej vlady - https://www.ja-sr.sk/files/Narodna_kriminaln…
alebo matovicovo-pavlinkovska - 10 milionov EUR, okrem inych aktiv ma "obycajny clovek".
Suhlasim s tym, ze Fico nepovedal este posledne slovo.
Ked odrovnal Radicovej vladu, hoci SDKU uz bola v upadku na zaklade sporov medzi Radicovou a Miklosom s Dzurindom, asi nebude vacsi problem odrovnat aj vladu tejto cvargy na cele s psychicky narusenym clovekom.
Problemy v sucasnej vlade su ovela vacsie ako boli vo vlade vedenej Radicovou.
Na druhej strane moze negativnu ulohu (t.j. snahu o zachovanie tejto cvargy a jej podporu) zohrat prezidentka. Medzi nou a cvargou su totiz silne puta, kym pri povaleni Radicovej vlady bol prezidentom "takmer clen SMER-u" Gasparovic.
Skoda, ze Pelleho 11-ka (teraz uz 12-ka) odisla z materskej strany.
Povalit cvargu kompletnym SMER-om by bolo ovela lahsie a rychlejsie.
Ved sa ti tym prispevkom predstavil. Je to velky "spojenec" (ak nechcem byt vulgarny).
To nevies pubinko?
Prezidentsky palac bol za byvaleho rezimu pionierskym palacom.
Vyrastlo tam v roznych kruzkoch vele terajsich umelcov, najma hercov, hudobnikov a pod.
Dnes je to nora "demokratickych" sil s utajenym Leskom (byvalym sefredaktorom komunistickej Pravdy), ktory pise prezidentke prejavy (mozno i blogy).
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ferro ideees
V tomto pripade v mojich ociach Hrnko znacne klesol.
Nemoze predsa byt v nejakej strane podpredsedom a na druhej strane byt poradcom cloveka z opozicnej strany.
To je cosi ako oxymoron.
Ak tym chce robit prieky vlastnej strane, pretoze nebol zvoleny za predsedu strany, tak to nie je najvhodnejsi sposob.
Ved hovoris to iste co ja.
Ja som mal na mysli to, aby taky pracovity clovek nepadol na FINANCNU uroven neprisposobivych.
Hlavne preto aky bol a co urobil.
Nevieme totiz ako bol dochodkovo zabezpeceny.
Ved hovoris to iste co ja.
Ja som mal na mysli to, aby taky pracovity clovek nepadol na FINANCNU uroven neprisposobivych.
Hlavne preto aky bol a co urobil.
Nevieme totiz ako bol dochodkovo zabezpeceny.
Vies preco???
Asi potreboval z niecoho zit.
Ak by sa prisposobil zmenam, ako ty hovoris, asi by musel zit v biede podobnej ciganskym osadam.
Asi tak nejako.
Nekosili.
Lekarska veda odvtedy hodne pokrocila.
Tyfus som v detstve prekonal.
Epidemiou bola zasiahnuta len nasa ulica, a to po infikovani vody vo vodovode z nejakeho vonkajsieho zdroja (hovorilo sa o presaku zo Slovnaftu do spodnych vod) resp. infikovanou vodou, ktoru nam potom dovazali cisternami (bohvie odkial). Bolo chorych cca 100 ludi.
Nikto nezomrel, vsetkych nas vyliecili.
A to bolo r. 1963.
Ej Benova, Benova,
keby si radsej robila novinarku v stvavych mediach ako je SME, DennikN, alebo portal aktuality.sk, a nie podrztasku u Procka.
Asi by si sa tam lepsie uplatnila, mozno aj platovo.
Tvoje siahodlhe prispevky aj tak tu nikto necita cele aj s odkazmi.
Navyse, k temam, o ktorych pises ma kazdy svoj vlastny nazor uz davno predtym ako im naservirujes tvoj.
Azda len ti, co sa nemaju cim zamysliet (napr. volici OLANO) ti to zeru ako seno.
Ty si vlastne tlacova propagandistka OLANO.
Ci vari nie???
Ale ved ty si napisala, ze zostavas "ticho".
Zdovodnila si to krasne - opaterou krasnej vnucky, ku ktorej ti blahozelam.
Ja som nikdy nemal v laske novinarov, cest zriedkavym vynimkam.
Ibaze ti dost dlho trvalo, kym si pochopila, aka chamrad sa po volbach dostala k moci.
Bodaj by sa vsetci z radov jej volicov zachovali tak ako ty.
Inac, i ked sme v diskusiach boli superi, zelam ti vsetko najlepsie.
Ale ved ty si napisala, ze zostavas "ticho".
Zdovodnila si to krasne - opaterou krasnej vnucky, ku ktorej ti blahozelam.
Ja som nikdy nemal v laske novinarov, cest zriedkavym vynimkam.
Ibaze ti dost dlho trvalo, kym si pochopila, aka chamrad sa po volbach dostala k moci.
Bodaj by sa vsetci z radov jej volicov zachovali tak ako ty.
Inac, i ked sme v diskusiach boli superi, zelam ti vsetko najlepsie.
O tom, ze virus je umely som predpokladal od sameho zaciatku.
Lenze nemyslim si, ze musel pochadzat z Ciny.
Dnes nie je totiz problem rozsirit hocico napr. pomocou dronov vypustenych v hocijakej lokalite, a ktore mozu pochadzat od hocikial, aj zdaleka. Tie sa mozu potom samodestruovat a nikto nic nezisti.
V zmienenych mediach by vam tento clanok urcite neuverjnili, i ked s prevaznou vacsinou clanku sa neda nesuhlasit - su to fakty. V r. 1973 na jesen, ked puc v Chile prebehol, som bol (po skonceni vysokej skoly) na vojencine a mali sme ist coskoro (koncom novembra) do civilu. Vzhladom na medzinarodnu situaciu nam hrozilo predlzenie vojenciny, ku ktoremu nakoniec nastastie nedoslo. Ale jej koniec nam patricne "osladili" viacdennymi vyjazdami, poplachmi a pod.
Inak som prekvapeny, ze ste mladsi, a to o dost, odo mna.
Odporúčame