Vies preco???
Asi potreboval z niecoho zit.
Ak by sa prisposobil zmenam, ako ty hovoris, asi by musel zit v biede podobnej ciganskym osadam.
Vies preco???
Asi potreboval z niecoho zit.
Ak by sa prisposobil zmenam, ako ty hovoris, asi by musel zit v biede podobnej ciganskym osadam.
Asi tak nejako.
Nekosili.
Lekarska veda odvtedy hodne pokrocila.
Tyfus som v detstve prekonal.
Epidemiou bola zasiahnuta len nasa ulica, a to po infikovani vody vo vodovode z nejakeho vonkajsieho zdroja (hovorilo sa o presaku zo Slovnaftu do spodnych vod) resp. infikovanou vodou, ktoru nam potom dovazali cisternami (bohvie odkial). Bolo chorych cca 100 ludi.
Nikto nezomrel, vsetkych nas vyliecili.
A to bolo r. 1963.
Ej Benova, Benova,
keby si radsej robila novinarku v stvavych mediach ako je SME, DennikN, alebo portal aktuality.sk, a nie podrztasku u Procka.
Asi by si sa tam lepsie uplatnila, mozno aj platovo.
Tvoje siahodlhe prispevky aj tak tu nikto necita cele aj s odkazmi.
Navyse, k temam, o ktorych pises ma kazdy svoj vlastny nazor uz davno predtym ako im naservirujes tvoj.
Azda len ti, co sa nemaju cim zamysliet (napr. volici OLANO) ti to zeru ako seno.
Ty si vlastne tlacova propagandistka OLANO.
Ci vari nie???
Ale ved ty si napisala, ze zostavas "ticho".
Zdovodnila si to krasne - opaterou krasnej vnucky, ku ktorej ti blahozelam.
Ja som nikdy nemal v laske novinarov, cest zriedkavym vynimkam.
Ibaze ti dost dlho trvalo, kym si pochopila, aka chamrad sa po volbach dostala k moci.
Bodaj by sa vsetci z radov jej volicov zachovali tak ako ty.
Inac, i ked sme v diskusiach boli superi, zelam ti vsetko najlepsie.
Ale ved ty si napisala, ze zostavas "ticho".
Zdovodnila si to krasne - opaterou krasnej vnucky, ku ktorej ti blahozelam.
Ja som nikdy nemal v laske novinarov, cest zriedkavym vynimkam.
Ibaze ti dost dlho trvalo, kym si pochopila, aka chamrad sa po volbach dostala k moci.
Bodaj by sa vsetci z radov jej volicov zachovali tak ako ty.
Inac, i ked sme v diskusiach boli superi, zelam ti vsetko najlepsie.
O tom, ze virus je umely som predpokladal od sameho zaciatku.
Lenze nemyslim si, ze musel pochadzat z Ciny.
Dnes nie je totiz problem rozsirit hocico napr. pomocou dronov vypustenych v hocijakej lokalite, a ktore mozu pochadzat od hocikial, aj zdaleka. Tie sa mozu potom samodestruovat a nikto nic nezisti.
V zmienenych mediach by vam tento clanok urcite neuverjnili, i ked s prevaznou vacsinou clanku sa neda nesuhlasit - su to fakty. V r. 1973 na jesen, ked puc v Chile prebehol, som bol (po skonceni vysokej skoly) na vojencine a mali sme ist coskoro (koncom novembra) do civilu. Vzhladom na medzinarodnu situaciu nam hrozilo predlzenie vojenciny, ku ktoremu nakoniec nastastie nedoslo. Ale jej koniec nam patricne "osladili" viacdennymi vyjazdami, poplachmi a pod.
Inak som prekvapeny, ze ste mladsi, a to o dost, odo mna.
Ale, ale, pan Zala, uz ste prebehli zo SME, ci z DennikaN, ci kde ste to pisali proti materskej strane, do Pravdy???
Co vas odtial vyhodili, alebo vas tam slabo platitli?????
Odpoved na otazku v nadpise:
Ano, aj ked odvolaju vsetkych sudcov, Matovic s Kiskovou ministerkou spravodlivosti, s Lipsicom si podosadzuju na ich miesta"odbornikov", ktori budu nielen "sudit", ale aj "popravovat".
Od pociatku "vpadu" koronavirusu tvrdim, ze virus bol umelo vytvoreny - mozno nahodne unikol z laboratotia, alebo, co je ovela horsie, bol zamerne vypusteny.
Cielom je zbavit svet starych, chorych a bedac.
Podla mna dovody su nasledovne:
- usetri sa na socialnom systeme:
menej starych = menej dochodkov,
menej chorych = lacnejsi zdravotny system,
menej bedace = menej slumov, menej biednych mestskych stvrti, menej ciganskych osad.
Covid je zamerne vyvinuta bakteriologicka zbran proti ludstvu ako takemu, s cielom zachovat len elitu.
To koresponduje s tvojim: "Populáciu Zeme musíme obmedziť".
Cinania maju pravdu.
Ludia, co maju cim sa zamysliet, to vsak vedia uz dlhe desatrocia.
A tych druhych ani Cinania nepresvedcia.
Eduard,
este si zabudol na snahu USA zabranit dostavbe Nord Stream 2.
Ohrozuje totiz dovoz pnukaneho bridlicoveho plynu z USA do Europy.
Preto sa cudujem, ze Nemecko, kam z Ruska Nord Stream 2 smeruje, sa prepozicalo na tuto komediu, ba dokonca uvazuje o zastaveni Nord Stream 2, do ktoreho obe strany vlozili uz obrovske miliardy.
Este dodatok:
Cele je to minimalne o tom, ze USA nechcu dokoncenie Nord Stream 2, ale chcu Europe vnucovat bridlicovy plyn.
Preto bolo potrebne rozostvat Nemcov s Rusmi.
Nuz a starka Merkel im zase naletela, ba mozno aj podlahne - zrusi dostavbu Nord Stream 2.
Odporúčame