Nic proti farbe, ale nasa pani prezidentka sa predvadza ako modelka, hoci na to nema ani vek ani postavu.
Navyse ju oblieka (vraj) vyznamny modny navrhar Hanecka.
Statnici sa maju obliekat striedmejsie - muzi v ciernych, pripadne tmavo modrych (polnocna modra), alebo tmavosivych oblekoch, zeny prevazne v striedmych kostymoch, ako napr. p. Merkelova, ci p. von der Leyen (hoci aj ta nesetri na farbach).
Statnik nereprezentuje seba ako osobu, ale svoj stat.
Preto nezalezi na jeho farbach, ale na farbach (myslim obrazne farby vlajky) svojho statu.
To, co ho ma odlisovat od beznych ludi, nie je to ako sa oblieka, ale co pre svoj stat prinasa.


