Tisíce ľudí v Barcelone protestovali vo feb. 2017 kvôli utečencom. Chcú ich viac
Tisíce ľudí v Barcelone protestovali vo feb. 2017 kvôli utečencom. Chcú ich viac
Tisíce ľudí v Barcelone protestovali kvôli utečencom. Chcú ich viac
to je návod na prežitie v budúcich rokoch v EU -
presne stačí nadávať na Rusko a Putina a všetko bude fajn:-))) Lebo Rusko je naj problém, to rusi odpálili/vraždili v Paríži, Nice, Manchestri, nemeckých mestách , Barcelone , Brusseli - to rusi sú neprispôsobiví v ruských štvrtiach:-))
lebo svetová ekonomika je napojená na USD a wall street tra pko
choď si pozrieť pracovné podmienky muklov za 300éćiek
ten pamätnik nevadil nikomu ani za Obamu tak neviem, čo teraz riešia. Keď unionisti vypálili ku konci vojny Atlantu tak to nikomu neprekáźalo, źe?
vieš o tom, že to musia nosiť ženy (nie muži) podĺa šarie, však?
babke nehrozil trest podľa sharie ak satku nebude mat, - navyše nebola zahalená odhlavy po päty, trapko
všetci traja sú ostrovom de b liti
kečup nie je pomodoro, takže sa to dalo čakať - je to ako porovnáva 100% džús a nektár
kedy už konečne bude pochod ´tisicov mo s li mov proti násiliu s heslami "Nie v naśom mene"? Prečo média netlačia na ich komunitu aby to jednoznaćne odsúdili, keď vedia tlačiť na normálne uvažujúceho občana EU, ktorí kritizuje migráciu a spôsob prejavov ich života ?
jasné, evidentne si môžu obliecť aj ´pás s výbušninou
prečo S. Arábia neprijala svojich "bratov moslimov" ktorí utekali - a to majú ´100 tis. klimatizovaných stanov pre milion pútnikov do Mekky (tie stany sú väčšinu prázdne, keďže pútnická sezóna je len raz v roku) - lebo im bordel spôsobení migrantmi v "neveriacej" EU vyhovuje a migranti môžu ničiť neveriacich (sociálne - pôrodnosť, ekonomicky - soc. systém, prídavky, a takto teroristicky)
lebo oni maju podĺa sv. knihy povinnosť nás nenávidieť, a keď im poskytneš sociálne zázemie v EU, tak to berú ako nástroj na vniknutie do vnútra nepriateľa -.- ako tá legenda s trojským koňom
nepreháńaj to , čo napr. vedie miliardársku S. Arábiu, Quatar, aby financovali terorizmus po sväte - je to ich ideologia a nie "pomsta za kolonializmus" - nie je všetko chyba USA, EU - KAŽDÝ JE ZODPOVEDNÝ ZA SVOJE ČINY - prečo to robia v EU "integrovaní" migranti, ktorí určite netrú biedu. Prečo chudáci - budhisti v Tibete sa neodpaluju v Pekingu - no lebo im náboženstvo nedovoľuje.
Barcelona, Brussel, Paris je rajom pre liberalizmus a multi kulti vo svojích krajinách, obeťami sú tieto mestá, kde páchatelia ľahko pri tom počte splynú z davom. Nikdy to "nebachne" v dedinke/mestečku, kde volili Le Pennovú , kde by si všimli páchateĺov v dodávke podľa výzoru - toto je štatistický fakt, ktorý o niečom svedčí a príčinou je "veď viete čo" .... to verejne nemôžeme hovoriť, lebo vládne faszi "demokracia" jediného správneho názoru
a pritom Barselona, Brussel, Paris je rajom pre liberalizmus a multi kulti vo svojích krajinách, obeťami sú tieto mestá. Nikdy to "nebachne" v dedinke, kde volili Le Pennovú
aj športovci, teda ďalší milionári odtrhnutí od reality, ktorí nemajú záujem to jasne pomenovať.
Odporúčame