presne niekto si neuvedomuje, źe bane sú naša rezerva aspoň nejakých zdrojov, ak nás "vypnú"
presne niekto si neuvedomuje, źe bane sú naša rezerva aspoň nejakých zdrojov, ak nás "vypnú"
čo? to je len normálny život v metropole, to sa stáva, sme silní , musíme si zvyknúť.....
už sa nám to tu pekne slniečkari, - je to prekrásny projekt, nás to nezlomí, sme silní, to je normálny život v metropole EU, Je SUi Paris (3x), Je sui Nice, Je sui Brussels, Je sui Manchester, Je sui Kolín,.........
čo trepete, skrat? však to R7 nefilmoval len došlo ku kolízii s obrancom - na rozdiel od oskarového herca Suaréza!!! Toho by mali dodatočne potrestať.
netrep mi si na seba vieme zarobiť, len ten zisk čo vyprodukuje zahr spoločnos´t cez pobočku, dcéru v SR nejde tým, čo jej ten zisk zabezpećili (zamestnancom na vyšŠie platy) ale ide matke do zahraničia. VUB banka mala zisk 264 mil min. rok, najnovšie bankoví pracovníci aj za prepážkou a inde chcú štrajkovať, keďže zarábajú smiešne
lebo ak mala napr. VUB banka zisk 264 mil v min. roku, tak prachy samozrejme nešli tým - zamestnancom , ktorí k tomu prispeli ale išli talianskej mate, a takto to funguje i v "naśom" VW, KIA , bankách, pois´tovniach, zahr firmách
kiež by všetci migranti a naśi "migranti" z osád boli LGBTI, tí však podľa sv. knihy majú takýchto zhodiť zo skaly viď S. Arábia, ISIS .... ALGBTI ešte podporuju migrantov....
tieto články a "zákaz" diskutovať v TV o tomto uchylnom pochode, ktorý bude zase prvým bodom správa je prejav názorového fašizmu, kde hetero biely človek nemá žiaden hlas .
kde sa prejavuje tá hrozba keď sa chcú chrániť? nie je to ich pobalstskou menšinovou politikou, keď každý rus v Lotyšsku sa musel premenovať s Vorobjov na Vorobjovs, Kalinin na Kalinins? To keby poslovenčujeme našich maďarov takto tak nás už Nato bombarduje!
myslíš Sovietov? Myslíš Stalina ? (Gruzínec), Chruščova ? (Ukrajinec), Breźneva ? (Ukrajinec) atď. atď.?
to je "pravda" a "demokracia" mainstreamu, veď aj Íri v r. p. mali referendum o Lisabonskej zmluve a "mohli" ho opakovať dovtedy, kým nezvolili "demokraticky" áno.
jasné a úžasná opozícia sa ani len zlepiť nemôže lebo kolár sa ani do parlamentu nedostane a matovič so Sulíkom, ktorí pourážali Bugára a Danka pred zostavením vlády pred 2 r. , teraz vládu určite nezostavia, najmä keď kotleba bude mať vyše 10 %
Kry&m pred referendom mal názov Krymská autonómna republika - Krym je parlamentná republika bez prezidenta. Zákonodárny orgán tvorí 100-členný parlament, tzv. vrchná rada, ktorý je volený každých 5 rokov od roku 2009. Výkonnú moc predstavuje rada ministrov, ktorej predsedá premiér, ktorý je volený parlamentom a schvaľovaný prezidentom Ukrajiny. Právomoci parlamentu a vlády určuje Ukrajinská ústava a rad ďalších zákonov. Súdna moc nie je na Kryme oddelená od zvyšku Ukrajiny.
preto Ukrajinci hl y vých ukrajiny utekaju do Ruska
nie najskôr bolo Kosovo a potom Krym, kde navyše Rusi tvorili väšinu odjakživa, patrilo to k Rusko do 50 r 20 stor. na rozdiel od Kosova, kde sa prisťahovali a premnožili albánci
Kto sa takto obchytkava s ozranom a presadzovatelom jedineho fasistickeho nazoru eu, tak je zradca a bude mat z toho pekny flek ako teraz tusk, ktory broji proti vlastnej krajine. fico tu vypraval, ze nechce moslim komunitu a teraz to budu akoze krestania zo syrie?
Merkel vs tento - to v Nemecku fakt vyhrali s takymito kandidatmi
Odporúčame