Krajiny vitajuce migrantov a potom pokrytecky ich chcu prerozdelit uz nesu nasledky za svoje ucelene uterakove komunity - vynimocny stav!
Krajiny vitajuce migrantov a potom pokrytecky ich chcu prerozdelit uz nesu nasledky za svoje ucelene uterakove komunity - vynimocny stav!
JE SUI PARIS (3 x), JE SUI NICE, JE SUI BRUSSELS, JE SUI LONDON, JE SUI MANCHESTER .......JE SUI Hamburg, JE SUI KOBLENZ........ a už viac si nepamätám, toľko ich už bolo. Sme nezlomní, vydržime, nevadí, život ide ďalej, je to beźný život v metropole (pozn. v ktorej maju ucelenú mosl. komunitu). Môźe za to Putin, treba viac sankcii na Rusko, Rusko je hrozba - S. Arábia a spol su naši spojenci. Inak aj migrácia a financie na mešity je forma dž ihá d u
Aký je rozdiel medzi "xenofobmi" s V4, ktorí nechcú kvóty a "humanistami" , ktorí kvótujú z Francúzska, Nemecka ...? Výnimočný stav
Mutti Merkel vravi:zeny zhalte sa a vsetci prestupme na i s lam , aby sme nasich kulturnych obohatitelov nedrazdili.
Kazdy kto nasleduje zivot proroka ako to kaze sv. Kniha, je naruseny.pozrite si ake skutky prorok vykonal v tom 7 stor. vrazdenie, popravy, se x otrokyne, ozenil sa so 6 rocnou FUJ
Za to moze putin, putin je hrozba treba viac protiruskych sankcii a my to ZVLADNEME A ZIVOT IDE DALEJ, TO SA STAVA, TO JE BEZNY ZIVOT V METROPOLE, JE SUI HAMBURGER, CHEESBURGER
Ja sa cudujem , ze este prokuratura nestihaju Mira Satana, cely zivog nosil c 18 na drese a nehovoriac o 88 na drese Lindrosa, iginlu inych hokejistov. Basternakove miliony skutok sa nestal, korupcia ne eurofondoch nikto nestiha, ale stihaju kotlebu , ze daroval 1488 rodine
Popil rusku vodku a preto sa hanbi , ze dal zarobit putinovej ekonomike
Lebo z hdp ktori vytvorime ide vsetko na zisk zahr spolocnosti, ktore z toho ani len nezvysia platyale vyvezu to do nemecka, talianska, fr.
Sp dal aa lehman brothers v usa den pred tym ako krachli
čo sa všetci idete potoot s federera akoby bol z SK.
potom by som už policiu volať neoporučal:-)
kedy takyto škandal vyvolal UBER alebo HOPIN
aby mohli vyvažať ešte väčšie zisky do zahraničia , radšej nech to daju na platy tu ako v materských spoločnostiach - napr. naše banky vyslovene ťahaju hore materske - rakuske, nemecke, talianske banky/poisťovne ale platy tu maju zamestanci 2 nižšie ako v tal, rak, nem.
http://www.reuters.com/article/us-usa-electi…
Hillary ma 90 % šancu na výhru:-))))))) Tzv. priesCUM keď politiku robi par novinarov s majiteľom novín/TV a myslia si že ide o nazor väčšiny
Breznev bol rus? a jeho predchodcovia boli ukrajinec a gruzinec . A co bratia poliaci bulhari ddroni ti nas neprisli oslobodit?
Ten trojvrstvovy de luxe ma vacsiu hodnotu ako dolar urcite
Keby si aj my mozeme urvat ked uz to mozu zapadni investori naco tam mame mikiho s ivanom?
Odporúčame