Uctili si Napr vianoce s kamionom na berlinskych trhoch
Uctili si Napr vianoce s kamionom na berlinskych trhoch
Aspon trochu to v nom zostalo a neustupil, kedy si sejk s arabie uctil koniec velkej noci to uz nie normalne s tymto poli koremtnym fasistickym svetom medii
Sme lepsi ako Tal Aa Nemci amame skore 6:3 sest bodov a nemali sme dopredu info o postupe ako tieto dve fasisticko nazi krajiny vdaka ktorym tu musime prispievat na zajazdy do osviencinu a pod. destinacie kde by mali chodit nemci ktori to sposobili
Ty ..... taliani postupili aj ked mali horsie skore ako my a lahsiu skupinu a este dnes na rozdiel od nas v stvrtok , vedeli kolKo maju uhrat. Hanbi a daj si poriadnu po ... h l a ve
Taliani s horsim skore ako my powtupili a my uz nie, navyse tal mali tu vyhodu , ze vedeli kolko im staci a potom prestali utocit, taketo rozhodujuce zapasy sa maju hrat sucasne reso.nech z tohospravia ligu vsetkych druhych muzstiev a potom sa rozhodne
Mur tam uz je od cias klintona, ktory nal k tomu prejav podobny trumpovmu v 90 tych r.
Mosty na ktorych dodavka nepali do chodcov klasicky slnieckarsky pristup, navizit si este viac moslimov, ktori maju povinnost eliminovat neveriacich, gejov a zenske prava teda eliminovat celu lavicivo slnieckarsku mafiu
Presne ved minule reportovali v mediach, ze auto islo po dialnici 235 a dali mu 800 eur pokutu ktoru uhradil a pustili dalej a s vodicakom. Podla tychto pravidiel by ho mali roztrielat gulometom
ale ten má v strane samých slniečkarov - Poliačka, Nicholsonovu atď. Porovnaj si blok POliačka a SUlika
naj argument, źe majú vyśšíe priemery platov ako inde je dosť trápny, keďže inde je to tiež bieda ťaháme zahraničné fabriky aj banky, poisťovne. 28 rokovov po 1989 už stačilo - aj my chceme trochu tej západnej sľubovanej životnej úrovne aspoň platom
naj argument, źe majú vyśšíe priemery platov ako inde je dosť trápny, keďže inde je to tiež bieda ťaháme zahraničné fabriky aj banky, poisťovne
najzaujimavejšie na tom ich "pôstnom" mesiaci je to, źe potom večer po západe môžu vypiť, vyfajčiť, se x o vať a zjesť všetko - ale tento to urobil cez deň, tak neviem či to bolo v súlade
presne, a navyše to spôsobujú obćania EU migrantského pôvodu, ktorý však nepovaźujú danú krajinu za svoju vlasť , a preto aj títo občania robia bordel
je to nie logo ale ich ego a psychický stav keď sa cítia ako v amickom filme
navrhujem príjimať len homo migrantov, len to je záruka úspechu:-))
kiež by všetci potomkovia migrantov boli homo vrátane našich migrantov na východe v osadách
ukazalo by sa tam len "butterfly effect" a mozog mu už uletel:-))
koľko radosti zo CNN, NY times a podobných výplachov mozgu a protitrump žlče s odrezanou hlavou. Umiernená nenásilná demokratická inteligentná opozícia v praxi:-))
a čo tak ešte sloboda žiakov pri výbere predmetu, lebo mne je napr. fyzika a chémia v živote na nič, sloboda vyberu učiteľa a uvidíme kam to liberálne školstvo zájde. Radšej deckám zrušte domáce úlohy, podporujte voĺnočas. aktivity hlavne vonku nech z toho života aj niečo majú a nesedia len doma
ešte tak spraviť nejaké cyklochodníky, lebo čiara v pravom pruhu (ktorá ho akurát zužuje) v premávke v BA je akurát cesta do nemocnice
Odporúčame