a teraz treba nejakého slniečkara aby to porovnával z úmtrím pri infarkte, autonehodami, a pod. demagogické žvásty. Nič sa nezmenilo, len pár výnimočných stavov, prehliadky na každom kroku, "normálny život v EU metropole", vymeníme si plyšakov a lajkneme status na Facebooku a pustíme migrantov bez pasu cez schengen, veď na to ten schengen existuje....

