a islamistov v sev afrike a "demokraticku umiernenú" opozíciu v Sýrii a ISIS, keďže jazdia s amíckym arzenálom zo skladov v Iraku
a islamistov v sev afrike a "demokraticku umiernenú" opozíciu v Sýrii a ISIS, keďže jazdia s amíckym arzenálom zo skladov v Iraku
a najlepšie na tom bolo, že ten ilegal čo sa schoval do kamiona bez vedomia vodića dostal deku a čaj a kamionista akurát pokutu
hlavne źe slovenské deti nemaju rodičia kde dať aj kvôli kapacite aj keby škôlka bola rovno oproti paneláku kde býva dieťa. Hlavne, źe v Š. Michaľanoch postavili školu a keď tam ´prídu tie naśe počernejšie deti (iné tam nie sú), tak školu vraj slniečkari zažaluju za segregáciu. To je nonsens čo si pracujúci dane platiaci rodičia musia vytrpieť
okrem USA tam je to už drsné najmä ak si inej farby pleti a poškrabeš sa
pozrite si tie videa na you tube ako prechádzaju kamionisti po ceste do prístavu - je to otras - inžinieri a jadroví fyzici z blízkeho východu do nich háďžu kamene - asi aby testovali fyziku alebo čo. Kulturne obohatenie v praxi
kvôli chamtivcom si počas štrajku dovolenku k deťom brať nechcem
choďte sa pozrieť do Calais prevezte sa na kamione alebo aute a uvidite na čelnom skle ak nie horśie to kultúrne obohatenie
migračná politika EU týmto akurát ešte viac ochudobňuje juh Europy, kde nepôjdu turisti a budú sa rozťahovať migranti s pomalym wi-fi v tábore
pri článkoch o S. Arabii , ktorí podporuju ISIS som takýto tvoj koment nevidel. Ľudské práva sa porušujú aj v Čine, kde chodí s prosíkom aj Ohava a Junkcer a Merkelbaba. Ale naj hrozba je vždy len Rusko a ďalši kto sa nehodí
VĎÁKA MATOVIČOVI TERAZ VLÁDNE SMER S BUGIM A PROCHÁZKOM SA PREBER
však ano matovič tentoraz mal pravdu - už tam chodia akurát trotlovia
keď ti o tom bude referovať weibachr a bihariova a bolševik Kusý tak to bude už vporiadku?
praca za 10 mesiacov = plat za 12 mesiacov to je dostatočná odmena
a bežneho občana budu buzerovať a vymáhať aj "zdravotné odvody" lebo náhodou mal príjem mimo zamestnania, kde si riadne platil poistné na zdravotku (t.j. takže sa vtedy platí daň z príjmu 19% + 14% zdr. odvod = 33% výpalné štátu).
Odporúčame