teraz by mali vylúčiˇz paraolympiady celú plavecku delegáciu USA - podľa vzoru Rusko - veď tr. čin je snáď viac ako nejaký udajný doping
teraz by mali vylúčiˇz paraolympiady celú plavecku delegáciu USA - podľa vzoru Rusko - veď tr. čin je snáď viac ako nejaký udajný doping
a vies o tom, že stačia hlasy asi len 270 voliteľov? to je demokracia made in usa - žiadna prima voľba - doštuduj si
najiac sa mi páči ako trumpa klintonka označuje za agenta vladimira putina a potom sa kerry z jej strany veselo fotí v geneve vo vrucnom objati s Lavrovom:-)) ale amici su obmedzení
a ubytuju masového vraha v luxusnom zariadení
juncker a spol by mali ostúpiť lebo nedokázali presvedčiť naj hráca aby zostal v EU. Ale junckerovcov len zaujíma tvorba člájnkov z vešteckej gule ako bude po brexite v UK zle a hladomor. A pritom briti si vybavia také privilégia, že budu mať postavenie ako Svajčiari. A UK nebudú sa potom kvótovať, uštria na príspevkoch a nebudú sa skladať na grekov, španielov a portugalcov , ktorí su na mizine aj vďaka migračnej kríze, keˇˇdže na juhu maju po turizme.
keď sa budeme skladať na grekov portugalcov a španielov z eurovalova a uživať si "kvalitu"z USA po podpise dohody, potom ti briti akurát obuchaju o hlavu čo si napísal a ešte ušetria na príspevkoch a ušetria kvoty migrantov
hahaha pred chvíľou bol článok ako sú na kolenách po brexite a ako "indexy a iné virtuálne chobotiny" klesli
a ISIS na toyotách a hamroch s US samopalmi a tankami s irackeho skladu:-))
nie je to celkom tak prečitaj si zdôvodnenie - vo erejnom záujme a z bezp dôvodov to môžu zakázať a vo Fr. je pokiaľ viem od nov 2015 výnimočný stav - aj v banke a v klube nemôžeš nosiť šiltovku vo Fr a v mešite ti tvoje holé nohy a plecia tiež nebudú tolerovať - to len zase bieli sa musia riadiť zákonmi aby oni nemuseli
presne tak - media vládnu a "demokraticky" sa rozhodli hádzať špinu len na jedného kandidáta..Hillary for Prison!
je tam výnimočný stav od nov. 2015, tak prečo by starostovia nemohli z bezpečnostných dôvodov vo verejnom záujme zakazať burky - veď to ten súd aj napísal v odôvodnení, že to vtedy môžu - ale hlavne ´ˇze je tu "víťazstvo" moslim komunity, ktorí si to neprečitali a aj v správach prezentuju len nadpis.
ak je zákaz nosiť šiltovku v klube /banke tak s tých istých bezpečnostných dôvodov môže byť aj zákaz burky na pláži - preto to rijai, kvôli bezepečnosti nie ako buzeráciu. Zružme aj vyzuvanie sa na letisku - tiež ma to diskriminuje a uráźa. Sloboda ma svoje pravidlá (ale asi len pre bielych) ak si nevšimol.
a to , že väčšina týchto zahalených je donutená zo strany fanatickej rodiny to nikoho nezaujíma (a potom to akože dobrovoľne "prijmu" a). Zrazu burka už ani podľa naj feministiek zo sektora LGBTI nie je prejavom otroctva ženy v moslimskej komunite? Táto "tolerancia" nás zabije. V kluboch a v banke vo Fr. nemôžeš nosiť šiltovku - to nie je diskriminácia? Skuste ist do fr. mešity z odhalenými rukávmi a uvidite tú "toleranciu".
však stále svieti - len počas cesty z ME mal spolu so spoluhráčmi hlasnejšie hudbu a to sa nepáčilo trénerovi - Kozák je v týchto veciach psycho.
Londýn 2012:
1
People's Republic of China
CHN 95 71 65
2
Russia
RUS 36 38 28
3
Great Britain
GBR 34 43 43
4
Ukraine
UKR 32 24 28
5
Australia
AUS 32 23 30
tento Danko je piata kolóna v SNS - samé prázdne kecy o odmietani rasizmu a neviem akého izmu a v praxi sa spojí aj s Bugáro-Villágy mafiou so slovnaftu
vymením sýrskych kresťanov za našich "najprispôsobivejších" utečencov z osád
všade žijú rusi, 40% Ukrajincov boli ruskej národonosti a zvyšovalo sa to od Donbasu po ruské hranice a 90% ich bolo na Kryme (oficiálne Krymská republika) , kde bolo referendum. Anexia je niečo iné.
Putin sa ho spýtal na KOsovo a bolo po debate:-))
hlavne že amíkom a celej EU nevadí obchodná bilancia so S. Arábiou (ropa) "nejdemokratickejším režimom v Čine" a preto tam majú od Adidasu až po Zaru samé fabriky s otrockou pracovnou silou. Ale RUSI
Odporúčame