nie on ale celá garnitúra USA od r. 1945:-)) a po r. 1989 ani nehovoriac - USA je naj mierumilovnejši štát na svete a keby rusi stavali základne a rozširovali svoju "alianciu" do Mexika a Kanady určite by proti amíci tomu nič nemali:_)) Tí hnusní rusi len nevedia pochopiť mierumilovné úmysly NATO pri ich hraniciach lebo rusi chcú ovládnuť celý svet a robiť sv. policajta


