Prečo nám bránili vstúpiť na ich pracovný trh keď sme vstúpili do ich EU? Veď to sú tí "migranti" v týchto štatistikách "utečenec" s iphonom sťažujúci sa na pomaly internet a nedostatok cigariet v utečeneckom tábore a nedosttok podpory je strašné kultúrne obohatenie a príspevok na trh "práce"


