presne ak je fasista ako to ze kandiduje uz do tretich volieb - vsak nackovske strany by hned rozpustili - pritom na diskusiach v tv pôsobil celkom rozumne na tu vyholenu hlavu a to bol ten rozdiel. asi nejde o fasistu ked kandiduje
presne ak je fasista ako to ze kandiduje uz do tretich volieb - vsak nackovske strany by hned rozpustili - pritom na diskusiach v tv pôsobil celkom rozumne na tu vyholenu hlavu a to bol ten rozdiel. asi nejde o fasistu ked kandiduje
most a sns hahaha , most a smer to by krivousta zistnanska s polovicou poslancov odisla z mostu
lebo sas - 21 + olano 19 + kolar 11 + most 11 + siet 10 maju dokopy "až" 72 poslancov - to je fakt väčšina zo 150 - uz vidim prochazku ako sa stratáva vo vlade s matovičom - jedine s detektorom odposluchu. Nefantaziruj - kotleba robi ten rozdiel - buď budu predčasne volby alebo diabolske dohody, ktore budu vysiet na snurkach od gati "spolahlivého" exota matovica
v praxi to bude znamenat ze takto by kazde 4 roky menila opatrenia a zakony jedna vlada po tej druhej - na to sa fakt tesim -
matovic a kotleba su neriadene strely, takze tak o rok si svoje ustavne pravo zopakujes - rataj do 76
ty si mal co z matematiky spocitaj si poslanecke mandaty a rataj aspon do 76
hahaha ty masochiste - teda pokial nie si mimo SR
a vysledok sdku - matovic bez programu je zaruka kvality, lebo vie ye cim vacsi bordel robi tym pre jeho preferencie lepsie
chceš zrušiť aj tak nizku minimálnu mzdu? to rovno všetci nizko prijmoví zostanu na podpore - chceš matersku v plnej výške až do 3 r. dieťata - to zase podporujes cigánov? SAS podporuje ciganov
ešte aby to povedala aj nova vláda ktorá ani nevznikne...o rok sa prejdeme do školy, reštiky, krčmy za plentu zase
chceš si odvádzať ako zamestnanec sám odvody a "dobrovoľne prispievať" na nemocenské? Chceš aby každy od 15 r. dostával dávku 200 mesačne? to podporuješ cigánov?
hahaha zo 72 hlasmi? a to by ich ticho podporil kotleba? Ty si spadol odkiaľ
a co mame za to brusel chvalit? si normalny - vsak za chvilu je tu chudoba z Afriky - stahovanie narodov
fgel ten vybojoval len za seba dochok z eu 10tis mesacne a byt za babku v centre BA - si zabudol?
presne ked vsetci budu zarabat 300EUR tak podnikatelom sa bude darit..Len aby sa darilo zamestnancov pri tej superhrubej mzde s ktorej si budu dobrovolne odvadzat
a matovič čim viac somarín tym viac hlasov, chyba nebude u fica...
ak su nackovia a fašisti ako to ze ich ešte nerozpustili? veď politická strana nemôže taketo veci propagovať. Jedine, že by neboli náckovia a fašisti...
ano a polovica MOST HID na čele s krivoustou Žitňanskou vystúpi zo strany:-))
do ri ..i sa poslali KDH a SDKU a nie kotleba s nákladmi 0 bilbordov:-))
S MATOVIČOM a procházkom v jednej vláde - a ćo tam bude matovič robiť - odpočuvať a nadávať do zlodejov? 72 je nadpolovičná väčšina? hahaha - o rok volime zase.
Odporúčame