aj kresťnske - však to je na dôchodcov ako vyšite - tych im však paradoxne ukradol SMer a SNS - SMER nie je žiadna lavica komunisti ak to niekto hovori
aj kresťnske - však to je na dôchodcov ako vyšite - tych im však paradoxne ukradol SMer a SNS - SMER nie je žiadna lavica komunisti ak to niekto hovori
pritom KDH ma taky potencial aj pravica ak rodina aj národne v jednom baliku - ale ked tam ma dili nov ako Figela, Pentiarika Štefanca atď
kotleba a jeho 8 % je vraj ficov produkt , pritom ho aj kollara volili volici od 18 - 21 r. To je piesocek nie fica ale sas a spol. Teraz kecá Lipshit na TA 3 o nejakych hodnotach, ked sam ma za usami a presiel uz troma stranami
presne len mu tou ignoráciou a brinwashom z medii nahravaju - 8 % je uz neco a nie 5 % z odretými ušami
presne je to vyvázenie lesbian a gay extremistov z SaS a smeru (beňová) - ak su nackovia a fasisti ako to ze ich nezakazu, však máme prijatýchtolko tr. cinov - asi preto lebo nie su - len media to tak vidia a to im nahráva. Akurat si kotleba raz isiel vyhnať ciganov zo svojho VLASTNÉHO pozemku pod krasnou horkou a viem ako to v nasom PRAVNOM štate dopadlo
ked su takí extremisti a fasisti a neviem čo tak preco ich nezakázu ? asi preto ze to tak nie je
smera sns su proti sa zobud - inak vraj kotleba je ficova vina, pritom kotlebu a kollara volili hlavne prvovolici a osoby od 18 - 21 r. To sú asi ťažko potencionalni volici smeru:-)) Skor risko a spol nech sa zobudia a začnu trochu uznávať aj národnu a cigansku otázku
co by za to dali pravicové strany keby aspon 3 dali dokopy 30 %
pani z OLANO hovori ze ked videla poradie SMER, SAS a OLANO ...bola velmi štastná:-)) Tak ako to je s tým Ficom? Pôjdete?
sulik hovori s obviazanou paprcou ze vyhrali (12%) lebo boli najprincipialnejsi :-)) Asi aj najviac nafe tovaní:-))
akurat ze penta chcela vytrieskat zo svojho produktu viac
a vidis aj tak bude freso nadávat na iných obvinovať volicov - a nezamysli sa nad sebou - to sa týka aj parlamentných strán
program sas je pre tých co nevedia o com sa tam pise - ak si chces odvádzať sam odvody aj ked si zamestnanec a dobrovolne prispievat na nemocenske (som zvedavy kolko ludi bude) a platiť každemu od 15 r. 200 mesacne (aj cigani - tak nech sa paci
ktorým chce sas este zrusit aj minimalnu mzdu aby sa kupyschopnost obyvatelstva zvýšila a vsetci isli na soc. dávky.
to nie je pravda prezident môže poveriť aj kotlebu alebo kollara - vsak v minulosti sa takto poveril dzurinda aj ked nevyhral volby
presne taketo dristy v mediach nam priniesli kotlebu a mafosa kollara
vsetko najlepsie k meninam Radoslav P.:-))
vlada o sile 72 poslancov - mne to nejako nevychádza:-))
pritom SAS nerozlišuje pri ich superhrubých hovadinách a dávkach či pracujes alebo nie - kazdy občan od 15 r by mal dotať dávku 200 eur - to si cigani uziju
Odporúčame