Aj na našich migrantov z osád chceme kvóty v rámci EU - vymeníme za sýrskych krešťanov a bral by som aj Ukrajincov
Aj na našich migrantov z osád chceme kvóty v rámci EU - vymeníme za sýrskych krešťanov a bral by som aj Ukrajincov
Stále nechápem že média nerozmazávajú Sulíkové vyjadrenia v nemeckých TV na utečencov (treba proti nim použiť silu) a že nepotrebujeme eurofondy - t.j. kotlebova rétorika. O kotlebovi však toho počujeme hodne
a dqaňový bonus a "superhrubá mzda" a podobné drísty upadnú do zabudnutia - vedia len zvýši´t dane ako to urobil pri DPH v r. 2010 - 2012
ako si sním Kiska mohol podať ruka pozvať ho do "svojho" nášho prez. paláca
Stále nechápem že média nerozmazávajú Sulíkové vyjadrenia v nemeckých TV na utečencov (treba proti nim použiť silu) a že nepotrebujeme eurofondy - t.j. kotlebova rétorika O kotlebovi však toho počujeme hodne
a Igorko ma problém s daňami:-))
.....a Procházka má nahrávku s Matovičom a Matovič má daňový prúser - toto ste chceli Slováci:-))
+ je to zbraň za úćelom toho aby hlavnou menou výmeny bol USD a nie iná mena
je to zbraň a preto tie invázie a sankcie za účelom "šírenia demokracie" do krajín kde je ropa - Irak, Líbya, Irán, Venezuela pričom iné krajiny a režimy ich už vojensky nezujímajú lebo sú už dohodnutí s diktátorom (viď celá Afrika)
Mladí hádajú, čo je holokaust a média sú aj proti soche Svätopluka. Média vychovávajú kvalitne
a jeho dcéra s nimi ešte aj chrápala - žiaden rozdiel medzi ňou a rezešovou
ernest valko sa poznal s piťom aj Lipsicom a ešte dostal vyznamenanie od Kisku
hlvane že kolteba už opakovane podal tr. oznámenie za oznaćovanie strany za fasisticku
včera tv som nič o sulikovi nepočul len o tom aký je kotleba extrémista a beblavy vydierač
Ústavný súd? Naštuduj si to.
kotlebová strane nebude zrušená - však si pozri ich program - pospolitosť svojho času zrušili, lebo chceli nastoliť stavovský systém, čo súd považoval za dôvod na zrušenie - teraz tam nič z toho nemajú. Zrušenie strany nie je riešenie ak mal 200 000 voličov.
kolár a matovič sú riešenie? Lebo Fico = 1 - 10 bod programu - teda hlavne programu Matoviča. Ten kollárov program aspoň dáva nejaký zmysel
http://www.hnutiesmerodina.sk/program.php
I nak už ste videli povolebné video Sulíka v Deutch tv s týma koa nepotrebuje eurofondy a utečencov treba zadržať aj násilím? tak to by sa ani Kolteba nehanbil - ešteže len on je "extrémista"
A média okrem bulváru o tom mlčia
a kolár a matovič sú riešenie? Lebo Fico = 1 - 10 bod programu - teda hlavne programu Matoviča. Ten kollárov program aspoň dáva nejaký zmysel
http://www.hnutiesmerodina.sk/program.php
I nak už ste videli povolebné video Sulíka v Deutch tv s týma koa nepotrebuje eurofondy a utečencov treba zadržať aj násilím? tak to by sa ani Kolteba nehanbil - ešteže len on je "extrémista"
A média okrem bulváru o tom mlčia
Odporúčame