len aby si nemal to "šťastie" a nedostal jedného s tých 95-tich Lexusov na 100 vozidiel (???) Lexusov. Inak rebríček o ničom. Aké poruchy sa majú na mysli - lebo nie jedno keď sa ti odpáli bluetooth, autorádio resp. el. sťahovanie okien alebo motor/prevodovka. Takže z rebríčka vyplýva, že len 5 Lexusov zo 100 nemá žiadnu poruchu. Lena tak ďalej výrobcovia - dávajte do aut samú elektroniku aby auto vydržalo aspoň 2 roky:-))


