Pán Visolajský. A Vy ste kde? Ešte stále v POLITIKE !!!. Nie ste náhodou doktorom? Nemáte náhodou zachraňovať ľudí ?
Pán Visolajský. A Vy ste kde? Ešte stále v POLITIKE !!!. Nie ste náhodou doktorom? Nemáte náhodou zachraňovať ľudí ?
Pán Matúš Šutaj Eštok ste súčasťou štvavej kampane proti dnešnej vládnej koalícii. Robíte to spôsobom primitíva,ktorý prevracia každý krok vlády bez ohľadu na to či výsledkom Vašej antikampane bude kopa mŕtvych , alebo devastované hospodárstvo. Keď dajú málo, kričíte ,dajte viac. Keď dajú veľa, kričíte ,že nešetria . Keď povedia lock down ,kričíte sloboda. Keď kričia sloboda, kričíte lock down. Keď kričia očkovať ,kričíte liečenie . Keď kričia liečenie, kričíte prevencia . Očkovanie je PREVENCIA . Nezdá sa Vám , že Váš mozog ovláda choroba FicoizmuS pri ktorej sa zabúda, že raz choroby môžu prísť a neinvestovalo sa do zdravotníctva ,že raz budeme potrebovať múdrych ľudí a neinvestovalo sa do školstva.... Reformy, proti ktorým tak vehementne bojujete by mali garantovať jedno. Systém už viacej nemôže vychovávať len poskokov ako ste Vy ,ale tých čo využívajú vlastný rozum v prospech rozvoja spoločnosti a nie rozvoja STRANY
Naše školstvo sa za posledných 30 rokov zmenilo k horšiemu. Každý kto mal nejakú stranícku podporu si založil Vysokú školu, ktorá odobrala z kvalitných fakúlt profesorov a rozdrobila tímy na jednotlivcov medzi sebou bojujúcich o finančné prostriedky od štátu.
Prestaňte sa hrať na záchrancov ľudských životov. Ľudské životy v skrachovanej ekonomike nebudú zachránené ,ale odsúdené na pomalú smrť. Všetci vieme ,že každý sa nakazí Covid 19 ,tak ako každoročne takmer všetci inými typmi vírusov . Krčméry odhadoval, že 90% do Vianoc . Ochránte neočkovaných pred tými čo boli ochotní "riskovať" preto aby žili normálnym životom a obmedzte im pohyb !!! Nerozhodnosť vo Vašom konaní prekrývate hlúpymi rozhodnutiami, ktoré trestajú tých čo pre slobodu už niečo urobili. Všetci vieme ,že nás nič neochráni pred umieraním. Každý raz umrie a štát sa snaží len o to aby to nebolo na úkor kolapsu zdravotníctva
Tiež si predstavujete reformu ako plesknutie bičom .Reforma bude trvať desiatky rokov
Nejako to máš pomotané. Uvedené číslo je nepodstatné . Dôležité je ochrániť tých čo sa ešte s Covidom nestretli buď priamo ,alebo pomocou vakcíny a to sú neočkovaní . Čím pomalšie sa nakazia , tým dlhšie bude trvať doba kedy to ešte zdravotníctvo zvládne .....
Pán bývalý premiér a aký je rozdiel medzi tými čo sa zaočkovali do 1.7. a tými čo sa zaočkovali po 1.7.2021? Znovu sa snažíte deliť aj tých po 60 na ďalšie skupiny. Tí čo sa očkovali pred 1.7.2021 sú tí, ktorí si zaslúžia to isté . Prečo prichádzate s návrhmi po funuse ? Konečne rozhodnite o odškodňovaní tých ktorí by boli preukázateľne postihnutý na zdraví v súvislosti s očkovaním a záujem s zvýši
Pán Matúš Šutaj Eštok ste súčasťou štvavej kampane proti dnešnej vládnej koalícii. Robíte to spôsobom primitíva,ktorý prevracia každý krok vlády bez ohľadu na to či výsledkom Vašej antikampane bude kopa mŕtvych , alebo devastované hospodárstvo. Keď dajú málo, kričíte ,dajte viac. Keď dajú veľa, kričíte ,že nešetria . Keď povedia lock down ,kričíte sloboda. Keď kričia sloboda, kričíte lock down. Keď kričia očkovať ,kričíte liečenie . Keď kričia liečenie, kričíte prevencia . Očkovanie je PREVENCIA . Nezdá sa Vám , že Váš mozog ovláda choroba FicoizmuS pri ktorej sa zabúda, že raz choroby môžu prísť a neinvestovalo sa do zdravotníctva ,že raz budeme potrebovať múdrych ľudí a neinvestovalo sa do školstva.... Reformy, proti ktorým tak vehementne bojujete by mali garantovať jedno. Systém už viacej nemôže vychovávať len poskokov ako ste Vy ,ale tých čo využívajú vlastný rozum v prospech rozvoja spoločnosti a nie rozvoja STRANY
Presne tak. Vakcína proti hlúposti by sa zišla . Ale ani to by hlupáci nepochopili.
A to zabúdajú na to, že Dubovská reprezentujúca Česko je tiež z malého Slovenska, dokonca z toho istého sídliska ako je Peťa. Teším sa, keď sa raz ocitnú na pódiu obidve a vtedy Rakúšania pochopia ,že byť najlepším nie je otázka peňazí, ale talentu. Problém je, že je málo oblastí kde talent môže prekričať silu peňazí ....
Slovensko nemôže mať problém, keď si prečítam príspevky diskutujúcich. My tu máme expertov na všetko. Na ústavu stačí aj obyčajná, možno neukončená základná škola . Na prevenciu infekcií prevdepodobne tiež. Však poldeci na ráno, na obed a tri na večer nemôže nikomu uškodiť. Na ekonomiku možno ani to , však všetci sa rozumne zadlžujeme ,čím preukazujeme možnosť uchádzať sa o pozíciu guvernéra NBS. Ľudia zobuďte sa . Vzdelanie je to čo umožnilo vývoj technológií, zdravotníctva, ekonomiky a celej spoločnosti . Tí bez vzdelania nás viedli vždy len do záhuby.... Prosím nenechajme sa zavádzať primitívmi a nenechajme ich šíriť hlúposti ...
Typický príklad človeka čítajúci bez porozumenia textu. Trojtýždňové Uhoľné prázdniny boli ,ale nie kvôli Rusom ,ale kvôli náhlej zmene počasia
Ako môžu existovať ľudia na vrcholových pozíciách ,keď si nepamätajú milióny migrantov na juhu EÚ?
Podstata jeho hoaxu nie je ,ze boli uholné prazniny, ale informacia ze to bolo spôsobene nedodavkou uhlia z Ruska.
Reakcia na úrovni Vasej inteligencie
Pán Soták a o koľko zamestnancov ide vo Vašej firme ? Je zaujímavé ,že mne stačí čítať tlač a viem o tom už pár dní . Vám stačí zavolať na príslušné miesta . Ovšem ak sa o zdravie svojich zamestnancov zaujímate . Buď nechápete čo je Covid ,alebo sa ešte stále hráte na Ficovho sponzora.
Pan Kmotrík od UEFA ste dostali milióny a strata pár 100000 Eur Vás nemôze položiť. Plačete tam kde nemusite....
Odporúčame