Lekári štrajkovať nebudú. Jednoducho odídu
Ten text je ľúbivý ,ale nerealizovateľný Predstavme si, že staré nemocnice nemajú rušiť oddelenia kým nebude dostatočný počet pracovníkov na nových oddeleniach nových nemocníc . A to si niekto myslí ,že je možné naraz prevádzkovať staré aj nové oddelenia . Veď a to potrebujete dvojnásobok pracovníkov aby zostali funkčné. Reformovať sa dá aj vzdelávanie, ale pre koho budeme lekárov vychovávať ? Pre tých čo si ich od nás ukradnú? Tovar sa bežne kupuje v cene nákladov + obchodnej marže . Ak si každý bude môcť odísť bez potreby vrátiť štátu to čo do ľudí investoval ,tak to bude len produkcia ľudí pre bohaté krajiny, ktoré sú parazitom, prisatým na spoločnosti. Tento tlak na vládu, ktorá chce reformovať spoločnosť s cieľom zbaviť sa parazitov sajúcich dlhé roky prostriedky štátu, je cielený útok tých ,ktorí sa dali parazitom podplatiť aby vyvolali pád vlády a mohli nekontrolovane parazitovať na spoločnosti bez prekážok.