Heger: Po udalostiach v ČR zasadla bezpečnostná rada, vyhodnotila situáciu
Zda sa,že sa pracuje na zdôvodnení pohybu Americanov po Česku a Slovensku . Nahodou je to smerom k Ukrajinskym hraniciam. Nejak na to pozabudli a tak po odstupení Matovica , ktory by to 100 % neutajil , sa na tom zacalo pracovať. Cez Maďarov to neide, tam je Orban uz zaviazaný Sputnikom a ked hrozilo to iste u nas a v Čechach, tak to bolo treba rozohrať. Pravdepodobne treba vyvolať dojem ,ze ide o ochranu členskej krajiny NATO a pohyb bude zdôvodnený. Politika je sviňa. Ani ja by som to inak neurobil. Treba to urobiť teraz, kym sa neuskutocnia nove voľby , ktore hrozia v oboch krajinach, poyom uz môže byt vôľa novych vlád akceptovať taketo hry nižšia