O nič iné ani Američanom neide. Oni potrebujú predať svoj plyn a ropu . Robia všetko preto aby to dosiahli
O nič iné ani Američanom neide. Oni potrebujú predať svoj plyn a ropu . Robia všetko preto aby to dosiahli
Vojna medzi Ruskom a EÚ je cieľom USA . V druhej svetovej vojne ako dodávateľ zbraní na obe strany zarobili majland ,ktorý prežrali a taraz treba zarobiť znovu . Jastraby sa tešia ,že našla "spojencov" ochotných za nich položiť životy a oni budú vyrábať truhly ,ktoré zaplatia tí ,ktorí to prežijú.
On vie kto je premiérom
Nepreháňajte. To by ste potom ešte len videli ten primitívny ,neokrôchaný prístup k partnerom .
Nie vždy súhlasím so Sotákom , ale tu má pravdu. Ten čo hovorí, že súčasťou tzv. tvrdého lockdownu má byť uzavretie súkromných priemyselných podnikov, je blázon, ktorý nevie aké záväzky týchto podnikov môže narušiť a aké škody s tým môže spôsobiť.
To nemyslíte vážne. To chcete toho psychicky nestabilného človeka nechať narábať s Vami bez obmedzení. Vám ide o čo ? Nechcete aby vláda fungovala ? To naozaj je Matovič nenahraditeľný?
A to nikomu nevadí v EÚ ,že sa delia ľudia na kategórie . To smeruje k tomu ,že sa raz vytvorí kategória ,ktorá si kúpi všetko ( napr. vakcinácie ) a bude slobodne cestovať a tých čo si to nebudú môcť dovoliť a budú sedieť doma. A to je len jedno delenie
Tak toto Matovič bude dookola omielať .... Odstúpenie Krajčího bude spájať z ďaľšími obeťami Covidu ( aj keby už len klesali) a za vinu Sulíkovi . Lebo ak by Krajči zostal ,tak od zajtra už nebudú žiadne
Organizátori ďakujú za DAR zo Slovenska
Nebojte sa 5500000 Slovakov na to ani nepomyslí. Oni rozmýšľajú kedy bude ďaľšia vyplata.
Matovič sa chce zbavit vlady ,ale z jej rozbitia chce obviniť SAS a robi vsetko proti nim. Neuvedomuje si, že je premierom ,ktorý môže na dlhu dobu zniciť nasr moznosti ako stabilneho partnera do buducna
Ty asi nemas zrak, sluch,ale ani rozum sk si toto napisal. Tvoj prispevok je typycky priklad kriku zlodeja ,ktory kričí chytte zlodeja
Matovič sa sustreduje na boj proti SAS . Kazdý jeho krok je pripravovany tak aby poskodil, znevazil a skomplikoval situaciu v oblastiach kde sj zodpovední ministri zo SAS
Bela je v prvom rade klamar a jeden z tych , ktorych bratrickovanie so Smerom prinieslo stav ,že ľudia volili OĽano. On nam vlastne Matoviča do jeho pozicie premiera privolal
Bugar tvrdil, že so Smerom nikdy nepôjde (aj mne osobne do oči v pritomnosti stovky ľudí). Takze ani s tou smrťou to nie je až také isté.....Prečo prave teraz by mu mal niekto veriť?
Matovič nepochopil, že takáto poznámka môže vyvolať reakciu nacionalistov na Ukrajine ako dôkaz zasahovania EÚ. Nech si predstaví ak by Orbán vyhlásil ,že niekomu za dodávky do Maďarska ponúka Žitný ostrov. O nevie ,že je predsedom vlády ?
Únii ide o zadĺženie. Človek ,ktorý má pôžičku musí robit aby ju splatil.... Čím väčšia zadĺzenosť tým väčšia poslusnosť
Z toho vyplýva ,že by mal hneď opustiť Slovensko ? Namiesto neho potom nasťahujeme nejakého migranta čo nám sem donesie nejakú inú pliagu .
Ešte sa ani nezačalo očkovať a za pár dní tu budeme mať články koľko ľudí u nás na Sputnik N zomrelo. Je možné , že mozog niektorých prestáva fungovať a na to stačí len myšlienka ,že sa tu niečo mohlo objaviť čo je z Ruska . To , že si kúria ruským plynom im nevadí .....
Všetko treba riešiť pred vznikom choroby . Liečba je len následok zlých krokov pred ochorením
Odporúčame