Cibulková sa pri očkovaní predbehla
Tu neplatia žiadne pravidlá , lebo žiadne nerešpektujeme . Ak stanovili skupiny ,tak sa majú dodržiavať !!! Títo sa k tomu dostali lebo u nás je zvykom porušiť všetko čo sa napíše aj na papier a to možno len niekto kto sa chcel zapáčiť Cibuľkovej ponúkol . Existuje vôbec zoznam tých čo boli zaočkovaní ? Ak by bol , nikto by sa nepredbiehal. Teraz niekto príde s tým ,že to by bolo zverejnenie osobných údajov. Áno Zákon o osobných údajoch vznikol len na to aby sa podvodníci a zlodeji mohli skryť . Ak sú poslanci v prvej skupine , tak ich bolo treba zaočkovať hneď a všetkých . Ak odmietli ,tak ich zaradiť na koniec bez ohľadu na vek a očkované skupiny . Ale tu príde náš " milovaný " pán premiér a už to svojim vyjadrením ,že by sa mladší poslanci toho mali vzdať v prospech starších spochybňuje. Robí vždy to ,že sa sťažuje na iných ,ale v prvom rade nedodržuje sám to čo sa prijme - viď nevesty , vycestovania mimo karanténu ,spochybňovanie rozhodnutí , spochybňovanie konania iných ,......