Myslím ,že do Rakúska nechodia naši ľudia robiť kvôli rodinným prídavkom . Osobne poznám pár z nich a sú šokovaní koľko dávajú prídavkov v Rakúsku v porovnaní s nami a ešte ako bonus dostávajú v septembri navyše na začiatok školského roka peniaze ,ktoré nikto z nich nečaká . Nechápu ako je možné ,že na Slovensku sa akýkoľvek prídavok ľuďom berie ako prejav rovnostárstva a pozostatok socializmu . To potom v Rakúsku ( a nielen v Rakúsku ) už teraz majú komunizmus


