SMER sa už nabalil a pomaly sa môže stiahnúť z politiky a užívať si majetky ,ktoré počas vládnutia pár jeho vrcholových predstaviteľov nadobudli . Tí čo išli do SMER u s cieľom nabaliť sa a doteraz sa im to nepodarilo tí musia pochopiť ,že to nebolo cieľom. Majetky nadobudla len elita . Teraz sa im treba sústrediť na zahladenie možných dôkazov o plytvaní ,alebo na nazbieranie informácií o nastupujúcej generácii politikov s možnosťou ich v budúcnosti niečím držať na uzde .

