Merkelová je demokratickejšia ako pri registrácii partizánov . Tam museli byť dvaja svedkovia ,ktorí si navzájom potvrdili ,že boli partizáni . Tí ktorí naozaj boli a ich kamaráti v boji zomreli svedkov nemali a tak partizánmi neboli .
Myslím ,že pani Merkelová nepozná našich cigánov. Tí dajú čestné slovo aj na to ,že nikdy neklamali :-)


