Íri v referende jednoznačne schválili sobáše homosexuálov
Takto zmagoriť ľudí. Celá Európa plače ,že na nás nebude mať kto robiť a my posilňujeme cestu najmenšieho odporu k párovému spolužitiu? Európu začínajú ovládať homosexuáli. Keď som si prečítal ako s ženil ( alebo vydával luxemburský premiér zodvihol sa mi žalúdok slabosťou ľudí ,ktorí vládnu a pritom nie sú schopní prekonať "odpor" k opačnému pohlaviu aby sa pričinili o rast svojej krajiny vychovaním vlastných potomkov. Pamätám si z minulosti na skupinky chalanov hrajúcich futbal a skupinky báb hrajúcich sa s bábikami ,ktoré sa však pomaly rozpadali lebo boli vychovávaní v tom ,že takéto obdobie musí skončiť ,lebo príroda im určila iné úlohy a vytvorila človeka ako jedinca rozmnožujúceho sa len v spojení s opačným pohlavím. Dnes sa niekto snaží povedať ,že to tak nie je a dieťa sa dá kúpiť ako tovar. Chcem sa spýťať a ktože bude robiť tie deti keď sa všetci rozhodnú zostať s kamarátmi ,alebo s kamarátkami ? Možno preto potrebujeme prisťahovalcov aby oni robili deti,ktoré si kúpime..