Prečítajte si moje prvé príspevkyk tejto téme. Presne tak . Utečenci? Toto je systematický presun budúcich nepriateľov kresťanov. Títo ľudia sú vytrhnutí z prostredia v ktorom žili kde boli ako tak spokojní. Teraz ich niekto poslal do neznámeho sveta , ktorí sa prirodzene bude k nim chovať "nepriateľsky" a tam je začiatok budúcej nenávisti . Lode treba likvidovať ešte pred pristátím na pobreží Európy . Toto čo sa deje je roznášanie "moru" .....


