Menová vojna? Čína devalvovala jüan
Je to len napĺňanie globálneho prerozdelenia sveta na 3 ekonomické zóny, ktoré medzi sebou bojujú o svetovú nadvládu . Rusi to majú ťažké ,lebo oni ako samostatná ekonomická sila v globálnom prerozdelení sveta nehrajú výrazného hráča . Ich spojenie s Čínou je pre Európu zlým znamením . Pôvodne sa rátalo ,že sa dá Rusko spolu s Európou . To by sa bolo aj realizovalo ak by sa Európa bola výrazne integrovala s Ukrajinou . Také spojenie však Američanom nevyhovuje ( bolo by to silnejšie spojenie) a tak vyvolávajú konflikty medzi Európou a Rusmi prostredníctvom Ukrajinského divadla , čo sa im momentálne aj vďaka nesamostatnosti Európskych lídrov darí . Američania vedia ,že spojenie Rusi +Čína + juhoameričania , ktorí tiež nehrajú samostane žiadnu výraznú roľu v tomto boji o svetovú nadvládu je spojením slabším , ktoré svetovládu Ameriky nenaruší , nakoľko je to združenie ,ktoré nebude dlhodobo stále . Ak si niekto myslí ,že v dnešnei politickej situácii ide o iné ,tak sa výrazne mýli......