Preboha, načo argumenty - veď ty si hejter, nie diskutér
Samoúčelné Matovičovo kontrolovanie s cieľom odhaliť nejakú Ficovu zlodejinu bolo zničujúcejšie než celý covid. Hoci aj ten Matovič zbytočne zdramatizoval.
Áno, oproti poslednému termínu, stanovenému na konci roka 2023 je to v predstihu. A áno, dôležité je aj to, kto stavia. Radičová nestavala, lebo Fígeľ iba kontroloval, preveroval a rušil. Potom prišiel Fico a stavba sa rozbehla. Potom prišiel Matovič a zase sa stavba hlavne kontrolovala, preverovala a hľadali sa nej blchy, ktoré by sa dali označiť za "Ficove zlodejiny". Potom sa konečne začalo aj stavať-ale s tempom, s akým by polovičný profil nebol hotový ani v roku 2028. Naozajstný stavebný ruch tu zaviedli až Ráž a Choma.Za rok a pol to "zmákli" aspoň polovičný profil. Druhá polovica sa ešte dokončuje. Držme Oravcom palce, aby bola čo najskôr hotová.
Liptovskou- aby si nemusel loviť preklepy
Nie, to je tvoja chuťovka.
Nevieš rozoznať Národnú koalíciu od SNS, ej magušo, magušo, ide to s tebou dole ako s Litovskou Marou...
Ej boha jeho, ale si zavalašil- ty krčmový hrdina !
Sú azda v SR "stovky" medveďov, čo zabili ľudí ? Nie sú-tak netrep. Nemci vzali iba medvedicu, čo zabila človeka. U nás by toho jedného medveďa, čo údajne tiež zabil človeka určite tiež vzali. Za dohodnutých podmienok. Ak si páni Kuffovci nevedia vyhľadať ani len kontakt na tú nemeckú rezerváciu - potom nepatria na MŽP ale do základnej školy. A pokiaľ ide o plašenie - v Poľsku pomáha, lebo plašia iba problémové medvede, ktoré nonstop monitorujú a plašia ich až vtedy, keď je nebezpečenstvo akútne /intravilány obcí/. Neplašia všetky medvede, ktoré ktosi kdesi videl.
Hojslík obhajuje záujem USA, vlastniacich košickú US Stollen, nie záujem SR. Typický europoslanec Hojslík
To sú chruňove počty - menšie objemy plynu v lete berieme z Rf preto, lebo počas leta, keď v EU klesá odber plynu -SPOTOVÉ ceny plynu klesajú a ruské v priemere oveľa nižšie dlhodobo kontrahované ceny ako priemerné ročné spotové ceny sú na krátke letné obdobie nižšie. S týmito údajmi choď medzi hlupákov na nám.Slobody, tí veci nerozumejú a ešte ti aj zatlieskajú....
Odporúčame