+++++++výborne zahradka
+++++++výborne zahradka
pepesk mýliš sa a veľmi - opozícia by žiaden kompromis s Bruselpm neuhrala, ona by sa vzdala ešte pred hrou samotnou.
Napísal si -svojim spôsobom- v podstate pravdu.
++++++ryžovište
Toto je už úplne iná EU, než bola tá, v ktorej jadre nás Fico chcel mať. Zložité ? Pre teba áno, prepáč, že ťa obťažujem myslením.
Slabý hejt, skús lepší.
hejty hou hejty hou hejty houhouhou
Máš problém s humorom.
Výborne pre súčasnú vládu ! 75 ku 75. Riešením pre SR je buď spolupráca sociálne a národne orientovaných strán s KDH alebo s maďarskiu Alianciou. Prípadne koalícia Republika/SNS plus Smer/Hlas, To by bolo na Zbohom pán Šimečka !
Admin sa na tebe dobre baví. Ja nie, mrzí ma, že ma obviňuješ z niečoho, čo naozaj mimo mňa. Ale ak ti to dobre spraví, obviňuj ma aj naďalej. Dobrú noc.
Je to jednoduché, slová do diskusie hovorí Fico ako predseda Smeru SSD, No po diskusii Fico už musí konať ako štátnik a predseda KOALIČNEJ vlády, ktorá musí v maximálne možnej miere odrážať názory všetkých Slovákov - opozičných i koaličných. Tento blog však nie je o Ficovi. Je o tom, že naša politická opozícia je tak protislovenská, že nedokáže vládu podporiť ani v tých pre celý národ prepotrebných samozrejmých samozrejmostiach. Bez podpory celého národa, vrátane opozície Fico dokáže v Bruseli nanajvýš neprehrať. No vyhrať nevie. Na výhru je potrebná jednota celého národa. Tá v SR nie je a ktovie kedy bude. A tak sa musíme uspokojiť aspoň s ficovským kompromisom. Vždy lepším, ako by bola Šimečkova totálna kapitulácia pred veľacteným Bruselom.
Počet zavraždených Palestíncov už o 10 tisíc prekročil počet Židov zo Slovenska, ktorí sa BOHUŽIAĽ, z koncentrákov domov nevrátili....
Nikoho nestraším, len replikujem. Ale máš pravdu, diagnostika na blog nepatrí.
Na neznáme odvolávky kvôli vírusom neklikám. Mrzí ma to, nečítal som to. A pokiaľ ide o moje schopnosti vymazávať blogy či statusy diskutérov, veľmi ma preceňuješ. Upozorňujem iba na vulgárne nadávky, aj to zbytočne. Admin na to nereaguje. A čo horšie, maže aj moje dnešné statusy, hoci v nich nadávky nie sú. Maže aj zaujímavé blogy-len v priebehu 5 dní vymazal dva takéto blogy-aj keď ani v nich nebolo nič proti etike blogovania. Nadôvažok, zastavuje počítadlo prečítanosti. Môžeš si to preveriť sama, keď napíšeš niečo, čo tomuto portálu nejde do krámu. Stačí, keď si potom svoj blog vyhľadáš na dvoch-troch PC s inou identitou alebo na cudzích smartfónch. A zistíš, že sa počítadlo nepohlo. Ďalšou formou zasahovania admina do blogovania je šikanovanie pri prihlasovaní sa na blogovisko alebo do diskusie. Atď., atď. - admin sa na nás všetkých jednoducho dobre baví. Jeho práca je dosť nudná, nuž sa mu nečudujem.
Rob čo chceš, ušetríš mi prácu. Ale máš pravdu, toto už na verejnosť nepatrí. Aj tebe pekný deň.
Odporúčame