Ty vieš o jazykovede toľko ako o drvivej väčšine tém, ku ktorým si sa vyjadroval. Teda nič. Nič naštudované, nič preverené osobnou praxou. O čo menej vieš, o to silnejšie hejtuješ. A lepíš sa na päty, ako by si bol za to platený. Alebo ako by si to vo svojich zdravotných záznamoch.

