hejty hou
DENNÍK N JE PRE MATUŠEKA PÍSMO SVäTÉ - pre normálnych Slovákov je to kopa hnoja.
Vy máte iba list. MH SR má konkrétne memorandá, protokoly o jednaniach a návrhy dohôd. Prepáč, pán Matušek, že to tebe nedali. Asi si nebol účastníkom rokovaní.....
Napísané je ale, že prúdi z Nemecka. Malo byť napísané, že ide o plyn z Nórska. Mimochodom, isté objemy plynu sme brali z mimoruských zdrojov aj pred vojnou na UA. Bolo to prevažne v lete, keď je napr. nórsky plyn menší záujem /lebo je domácnosti i fabriky ho menej odoberajú/ a jeho SPOTOVÉ ceny sú na istý čas /do začiatku vykur.obdobia a ukončenía dovoleniek vo firmách/ nižšie.
Čo to tu bláznite ľudí - veď žiadne hríby momentálne nerastú.
V strane, ktorú som volil, nebola o medveďoch ani zmienka- Ja som volil stranu podľa programu, nie podľa koaličného partnera a jeho vzťahu k medveďom. Dobrú noc.
Žijem medzi medveďmi, každý večer mi ide popod okná jeden 3 ročný pubertiak a jedna ani nie dvojročná sirôtka. Rodičov im pobili členovia zásahového tímu a pytliaci.
nič nové pod slnkom, iba adminova reakcia na moju nespokojnosť, podobne ako s týmto blogom sa hrá aj s počítadlom čítanosti-ibaže neráta s tým , že niekto na overenie použije PC s rôznymi IP ...alebo je to s jeho hrou na 16 násobné overovanie pred povolením vstupu na blogovisko, - bežné malé zábavky malých ľudí...
Nezvolili, zvolili si ich voliči koaličného partnera. To po prvé. A po druhé, ten koho si zvolíš nemá imunitu na tvoju kritiku. Práve naopak.
Pán Čaplovič, táto fotografia premiéra členskej krajiny NATO je korektná ?
Ako vravím zase si pod drogami. Tvoja mamička má z teba radosť.
Pán Čaplovič, takáto fotografia premiéra členskej krajiny EU je korektná ?
Ano, po včerajšom ignorovaní karolovho blogerského paškvilu už pravidlá neplatia. Platí "catch as catch can".Bohužiaľ.
Diskusia s rozumným a čestným človekom, to áno, ale s tebou... , nevtipkuj.
Odporúčame