Kdesi sa vyparila replika. Akkor mégegyszer - pán admin tomu rozumie...Právnici, keď robia vo svojom povolaní, na celom svete dosť sedia a študujú. A pokiaľ ide o agentov, áno -Fico je agentom ľudu. Zlomyseľní ľudia to volajú populizmus, normálni ľudia to volajú demokracia. A aby nedošlo k omylu, nie liberálna ale skôr tá ľudovejšia - sociálna demokracia.


