Nevedel som, že pani luna je forenzná/klinická psychologička. Tak potom pardon.PS: ten lepší typ na funkciu ministra platí ruším pre min.kultúry. Koho by ste tam pani luna navrhovali - poslanca Pročka alebo poslankyňu Jaurovú ? Odpoveď stačí poslať ráno. Teraz už dobrú noc.

