Premýšľaj. Fico sa dnes k veci ešte raz vrátil a povedal, -buď SR dostane právo na vlastné tempo posilňovania obrany a duálne využitie výdavkov alebo bude treba z NATO odísť. A dodal, - nech to tom rozhodnú ľudia. Čiťe referendum.
Premýšľaj. Fico sa dnes k veci ešte raz vrátil a povedal, -buď SR dostane právo na vlastné tempo posilňovania obrany a duálne využitie výdavkov alebo bude treba z NATO odísť. A dodal, - nech to tom rozhodnú ľudia. Čiťe referendum.
Áno, pán premiér Fico, -nech o našom členstve v NATO rozhodnú občania v REFERENDE.
Nešiel iba de,mentný boľševikobijec a lapiduch zo záchranky. Prvého zneužili, druhého zastrašili.
Tvoja stará ale tvrdí, že v spálni pravidelne krachuje hlavne tvoje pohlavie.
Oproti tomu, čo nakradli šáty Západu vo svojich kolóniách a vycicali z práce našich robotníkov, -sú tie tebou spomínané krádeže eurofondov iba malými deliktami vreckového zlodeja.
Slováci v priateľstvo s Rusmi veria aj dnes. Neslováci ako ty samozrejme nie.
Nech si Germáni robia čo chcú. Nám stačí O,5 mld na obranu a 5 tisíc profesionálov na príp. posilnenie polície, na odskúšavanie produktov našich zbrojoviek, ochranu strategických objektov a riešenie dôsledkov prírodných a priemyselných katastrof.
Hejtoviny + táraniny. Ale v pozoruhodnom množstve. Klobúk dolu...
Nie. Podľa mojich informácií je bloger MAJITEĽ Smeru. Keď už konšpiruješ, tak netrochárči, poriadne vymýšľaj, nech je zábava.
Ficovi to vyšlo - opozícia je rozvrátená.
Teba neokradol Kremeľ - ty obviňuj svojich rodičov, nie Rusov.
Ty sa neurážaj, ty nie si Slovák, neovládaš slovenčinu, příteli.
Ficov návrh rozvrátil opozíciu. Ficovi to vyšlo.
Jeden nemá súcit, iný nemá peniaze na cigarety a chľast, že pani dôchodkyňa ?!
Tebe to môže byť jedno. Ty nepracuješ, ty si socka.
Veru veru, pozatvárajte sa - onedlho bude silný prievan.
Odporúčame