Trinásty dôchodok nie je žiadny milodar. Dôchodcovia si ho poctivo odpracovali. 72% hmotného majetku v našich fabrikách vytvorili za socializmu dnešní dôchodcovia,- zo ziskov dnešných jeho kapitalistických majiteľov patrí teda dôchodcom istý podiel.
Trinásty dôchodok nie je žiadny milodar. Dôchodcovia si ho poctivo odpracovali. 72% hmotného majetku v našich fabrikách vytvorili za socializmu dnešní dôchodcovia,- zo ziskov dnešných jeho kapitalistických majiteľov patrí teda dôchodcom istý podiel.
Prvú etapu Krmyskej vojny Rusi pregrali. V odvete však vyhrali, vyhnali Turkov nielen z Krymu ale aj z Balkánu.
ZSSR neviedol vojnu proti štátu Afganistan. Vojaci ZSSR prišli na pomoc jednej zo strán občianskej vojny. Keď táto strana /strana Babraka Karmala/ prehrala, ZSSR odišiel. Tak ako USA z Vietnamu.
Transakčná daň prináša peniaze do štátneho rozpočtu. Preto má veľký význam. Spochybňovať to, - to je ten skutočný nezmysel.
Ajhľa- už je to tu. Blokády ministerstiev začali, A potom, že plán na destabilizáciu štátnej moci bol iba Ficov výmysel. Umelá inteligencia, zdá sa, začala realizovať svoje hrozby.
Priaznivci opozície z PS, SaS, OLaNO, Demokratov a spol. vedia, kto pri atentáte zlyhal: VRAJ CINTULA, LEBO NETRAFIL. - Odporné hyeny. Súhlasím však s blogerom, že na Slovensku máme oveľa väčšie problémy ako to, kto nasnímal výpoveď, pri ktorej sa Cintula priznal, že strieľal na Fica úmyselne a že je priaznivcom opozície.
+++++++++++
Každému treba pridať, kto si to zaslúži. A poviem ti novinku: spotreba nie je síce jediným a ani najlepším spôsobom na rast HDP, no je to jeden z nástrojov rastu HDP. A predstav si, že nie iba na "Ficovom Slovensku" ale všade, na celom svete.
Keby Fico v 2010 nemusel prenechať miesto Radičovej a demolátorovi Figeľovi, diaľnica do Košíc by bola už v 2014, Za menej peňazí ako dnes. A pokiaľ ide o investície, daj si na nos objektívnejšie okuliare a investície do JE do východniarskej automobilky , do štátnych nájomných bytov, do nemocníc, do baterkárne, do diaľnic atď. už dnes uvidíš.
Aj my Slováci sme šťastní, že Čaputová zapadla prachom zabudnutia.
++++Výborný blog. Zdá sa, že autor nemá len talent na politické blogovanie ale aj spisovateľský talent. Príbehy o učiteľkách napísal pútavo a kultivovane.
Pane báčo, učiteľka histórie má učiť históriu a nemá sa hrať na politológa či dokonca protiruského propagandistu-. Za takúto hru by mali onú učiteľku prepustiť zo zamestnania. Nejaká tá mimovládka ju iste zamestná.
Pán administrátor tohto blogoviska, - je príspevok "kgb Kola" v súlade s etikou diskusie ?
Nezákonná bola anexia Krymu Ukrajinskou sovietskou socialistickou republikou z príkazu boľšvického /na UA narodeného/ diktátora Chruščova a zrušenie Krymskej autonómnej republiky /vzniklej v 1919/ z iniciatívy prezidenta UA Juščenka. Obnova Krymskej republiky a jej pričlenenie k Ruskej federácii bolo zákonné. Rozhodli o nich občania Krymu v referende. Keby niekto pochyboval o jeho dôveryhodnosti, ponúka vláda Krymu referendum kedykoľvek zopakovať -pod dohľadom OSN.
Blog nerieši geologický problém, ale problém zákerných prekrúcačiek,Hlinu a Holečkovej. Každý, kto pred pár dňami videl v televízii vyjadrenie odborníčky z Geologického ústavu a geologické mapy, ktoré prezentovala, ihneď pochopí, ako Hlina a Holečková nehorázne klamú.
Skôr naopak. Neočkovaní sú zdravší, neotravujú lekárov, nezvyšujú náklady na zdravotníctvo, ktoré sa hradí z peňazí nás všetkých. Očkovaní /každú chvíľu chorí/ im závidia
Nikto nič neobhajuje. Ak ti chýbajú vecné argumenty, siahaš po argumentoch "ad hominem".
Fico a spol. sa nevyjadrovali k odbornosti vyjadrení MUDr. Kotlára. Podľa nich je politicky oprávnené, aby k vyjadreniam MUDr. Kotlára zaujala odborné stanovisko SAV. A nie občan "mirius". V blogu nie je kladný či záporný postoj k tvrdeniam MUDr. Kotlára. Je tam iba protest proti tomu, aby sa z odborných tém robili politické témy a aby sa k takýmto odborným témam vyjadrovali nekvalifikovaní laici, čo im vôbec ale vôbec nerozumejú.
Odporúčame