POSLEDNÉ vydanie relácie Král na ťahu ? ÁNO, pretože moderátor Král stratil akýkoľvek zmysel pre férovosť moderovania. Relácia, v ktorej moderátor70% času opozícii, 15% koalícii a rovnaký počet svojim vlastným pro-opozičným táraninám, nemá čo hľadať v slovenskom mediálnom priestore. Majitelia ta3 by mali Královi dôrazne dohovoriť alebo reláciu Král na ťahu definitívne zrušiť. Ak to neurobia, stratia nadpolovičnú väčšinu divákov. PS: Škoda Bielika, ten tiež nebol ideálny ale aspoň ako tak konzumovateľný. Král v jeho súčasnej forme je však už TOXICKÝ.

