Akože uteká? V mnohom sme sa vyrovnali skoro hneď. Mafia vo vláde, dostupné drogy, lepšie služby štátu (súdnictvo, školstvo, zdravotníctvo) pre bohatých. Dlhý štátu... To, že kape stredná vrstva a je čoraz viac ľudí na hranici chudoby, je asi následok desiatok rokov budovania vzdelanostnej ekonomiky.


