Anti uz si videl na Slovensku US vojaka na turistickom vozidle zvane TANK??
2.Maj. zostrel dvoch MI-24 Transport Heli.
5.Maj zostrel MI-24 bojova Heli.
29.Maj. zostrel MI-8 Transport Heli.
6.Juni zostrel AN-30
14.Juni zostrel IL-76 Transport
25.Juni zostrel MI-8
2.Juli pokus o zostrel SU24
8.Juli. zostrel raketov AN-26 vo vyske 6700m.
16.juli.zostrel SU-25
17.juli. zostrel Boeing Mal.Air 10000m
23.Juli zostrel dvoch SU-25
17.Juli. 16:30 hlasi Rusky Live News zostrel Ukrainskeho vojenskeho lietadla......
17:05 opravuje hlasenie: zostrel Boeing Mal.AIR Ukrainskovu raketov BUK
Od té doby jsem byl dlouho nezaměstnaný, ale život mě poučil, než přišel sametový převrat. Od té doby pracuji v politice. Kávu mi vaří sexy sekretářka. Do práce mě vozí řidič v Audi. Držím hubu a zvedám ruku, jak je potřeba. Moje životní úroveň stoupá. Na výstřelky z mládí už jen vzpomínám.
Byl jsem ředitelem jednoho velkého podniku. Kávu mi vařila sexy sekretářka a jezdil jsem do práce tatrou613. Jednoho dne za mnou přišli, abych zaplatil 5000kčs na pohřeb jednoho významného člena ÚV KSČ. Řekl jsem, že za 5000 pochovám celý ÚV KSČ sám. Od té doby jsem byl ředitelem menšího podniku. Kávu mi vařila starší sekretářka a do práce jsem jezdil tatrou 603. Jednou mi vyčítali, že jsem nebyl na poslední schůzi KSČ. Řekl jsem, že kdybych věděl, že je poslední, přišel bych s transparentem. Od té doby jsem pracoval jako mistr. Do práce jezdil vlastním autem a kávu si vařil sám. Na stěně jsem měl obraz Husáka a Lolobrigidy. Řekli mi, abych tu kurrvu sundal. Sundal jsem Husáka. Od té doby jsem pracoval na výkopech. Do práce jsem jezdil na kole a kávu nosil v termosce. Když jsem kopal, přišli za mnou, abych kolo schoval, že tudy půjde Sovětská delegace. Řekl jsem ať se nebojí, že mám kolo zamčené a pojištěné. Od té doby jsem byl dlouho nezaměstnaný, ale život mě poučil,
Mile sudruzky na debate,nesmiete zomriet ako panny! ...lebo na vas v nebi caka banda islamskych extremistov. :-))))
Sudruh Abraxas tento pamflet sme uz prebrali::-)))))
Lavrov este nestacil napisat "dekret" ako reagovat....:-)))
A co ten nas prah tolerancie?Muslimi ho toleruju?
Konspiracnych teoriach je specialista Woltariim-Paganus :-)))Pockaj ked ho odblokuju a on ti to vysvetli.:-))
Mas z vlastnej skusenosti? A kto ta vyliecil? Suseda alebo Fatima z Bronxu ?:-)))))
*****tak,tak konspiratori maju konjukturu.......
Odporúčame