Angi je velmi mudra zena vie co hovori ! Segej, nie a nie pusit pristav Tartus v Syrii. El Asad otec sa dostal k moci silou a syna Baššára vyhodia z tronu silou....
Angi je velmi mudra zena vie co hovori ! Segej, nie a nie pusit pristav Tartus v Syrii. El Asad otec sa dostal k moci silou a syna Baššára vyhodia z tronu silou....
Vsetka cest Dalajlama, on ten "Marxismus" asi cital ale nepochopil:-)))
ležatá_osmička, pochval sa kolko nickov mas ty?
Nuz, ked Bata bol socialny kapitalista :-)))
Neviem preco sa stazujes? Vymazali a zablokovali aj tvojich oponentov a to ti nevadi?
Staty zaberaju uzemia silou,ci to je USA, Rusko,Slovensko alebo Izrael!!!!!
Takže,Béla sa volá Vojtech a bol dobrý. Cskáky bol zlý a Bela bol dobrý a usmiaty.Duraj bol ten zlý, oproti brutálnej vražde Ernesta Valku bol dobrý. Po jeho smrti Hdviga mala veľké pútače. Išlo o Hedvihu a o dvojaké občianstvo mal prísť Orbán. Most a Maďarský Rómovia do koalície a budú ako vrabce na streche..Toto má byť záujem SR.
Okamžite toho administrátora vymeniť, úmyselne robí rozťahovnie slov!
Ze Ty robis hambu Slovensku uz viem,len o Tebe ani za humnami nic nevedia.Rodina Vilcekova robi pozitivnu reklamu pre Slovensko nielen v USA ale aj po celom svete (Goodwill Envoy).
Pan Vilcek je svetova kapacita a on urcite neprezentuje ludi Tvojho myslenia....
Každý systém, ktorý je závislý od ľudskej spoľahlivosti, je nespoľahlivý.
Jozef Uhrík, bývalý riaditeľ ZŤS v Martin: „To je nezmysel. Našu vojenskú výrobu sme zničili a rozkradli sami tu na Slovensku. Navyše to už bol len mýtus, dávno sme nedokázali konkurovať svetu a technologicky sme zaostali. To mi bolo jasné už v osemdesiatych rokoch.“
Peniaze nie sú všetko, treba mať aj alibi.
Poriadok bez demokracie je diktatúra, demokracia bez poriadku je holubník.
Odporúčame